Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki tud ez ügybe valami...

Valaki tud ez ügybe valami okosat mondani? Már teljesen össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ismételten a home office-ommal van gond.

A problémám az hogy nem tudok dolgozni a home office-omból kifolyólag mert felfüggesztettek a munkahelyemen amíg ez meg nem lesz.

A másik gond hogy a párom se igen tud menni (egy a munkahelyünk) mert nem sok munka van.

Az a gond hogy most jelenleg nincs pénzünk kifizetni a home office-t.számlás,illetve bakkártyáról történő levonást választottuk és rajta is volt a pénz két hétig de most meg már nincs.Ma kaptam egy levelet hogy nem tudják feldolgozni a kérelmet,ebből kifolyólag.

De március 11-én már meg lesz rá a pénz.

Nem lesz gond ha akkor fizetjük ki?Elfogadják,rendbe lesz úgy?

És utána kb. mikor jönne a papír?mert már folyamatba van az intézése elő vették az ügyemet csak most jelenleg áll a pénz miatt.

A gond hogy nem tudunk senkitől kölcsön kérni,mert mindenkinek kell a sajátja.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 1. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nah, ezek után én is össze vagyok zavarodva... :D

Mi az a home office?

2011. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!