Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor, hol és milyen feltétele...

Mikor, hol és milyen feltételekkel tudok bekerülni a MÁV- hoz jegyvizsgálónak? Sajnos az érettségim még várat magára egy évet, mert úgy tudom, hogy csak azzal lehet bekerülni.

Figyelt kérdés
Ellenben van vasúti előképzettségem, voltam kocsirendező, Iparhálózaton meg mozdonyvezető. Kérem ha valaki tud, az segítsen. Köszönöm.
2009. febr. 15. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Ekkora hiányszakma lett ez, hogy mostanában hetente egyszer tutira, néha naponta kétszer is bekerül a kérdésekbe, vagy (kedves kérdező, hozzád szólok) nincs itt senki, aki tudna rá épkézláb választ? Én javaslom a legjobb megoldást: FEL KELL ŐKET HÍVNI!
2009. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó. Feltételezem, hogy a kérdés nem hozzád szólt. (Válaszadó! Hozzád szólok!) Nagyon sajnálom, hogy itt kell levezetned a felesleges energiádat. Az értelmesebb rétegtől kérdeztem :)
2009. febr. 16. 05:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt van a válasz:

[link]

2009. febr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2009. febr. 16. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!