Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora összjövedelemmel (nem...

Mekkora összjövedelemmel (nem csak fizetés) vagy/lennél elégedett?

Figyelt kérdés

Mekkora összjövedelemmel (nem csak fizetés) vagy/lennél elégedett?

Hány éves vagy?

Egyedűl vagy másokkal élsz? Hányan éltek együtt?


2011. febr. 18. 22:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
*egyelőre
2011. febr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 200-zal most elégedett lennék. 25 ées vagyok és 3-an élünk, ebből egy gyermek van.
2011. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Valóban érdekesek a válaszok. Gondolkodtam rajta, de nem tudtam hogyan fogalmazzam meg a társadalmi hovatartozásról és a képpzettségről szóló kérdéseket. Azt hiszem mindkettő árnyaltabbá tenné a válaszokat.

Lehet egy kicsit érdemes pontosítanom:Összjövedelem alatt az egyén/egy háztartásban élők teljes jövedelmét értem. Hiszen nem mindegy ha valaki csak a saját vagy más jövedelmét is számba veheti...

Hozzátehetném, hányan keresik meg azt az összeget és mi jön be még azon felül, passzív jövedelem formájában.

2011. febr. 19. 11:00
 14/20 anonim ***** válasza:
22%
Én a második válaszoló vagyok. Az összjövedelem jelenleg 750 ezer nettó, mert ugye a párom gyesen van. Ha egy év múlva visszamegy dolgozni, akkor olyan 850 ezer körüli lesz. Amúgy saját cégem van, 40 ember dolgozik a kezeim alatt, mindent magam építettem fel, a technológiától a gyártásig, feleségem óvoda vezető. Még egy évig a kijelölt helyettes látja el a feladatokat, persze konzultálva vele. A plusz jövedelem nekem az év végi prémium, ami általában 5-6 millió. Hitelem természetesen nincs. Remélem ez így már kielégíti a kíváncsiságodat.
2011. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ami téged illet, teljes mértékben! :-) Persze nem mindenki válaszol ilyen részletesen. Attól függetlenűl még ugy is hasznosak a válaszok.
2011. febr. 19. 12:51
 16/20 anonim ***** válasza:
77%

ma 09:19 vagyok.

Én csak a saját nettó fizumra gondoltam. Házas vagyok, a férjem is dolgozik. Ha a család teljes nettó összjövedelmét kérdezed, akkor nettó 500.000-et szeretnék. Ennyi kellene ahhoz, hogy idővel meg tudjuk valósítani az álmainkat egy kis küzdéssel. Ennél többet nem szeretnék.

2011. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Hat egyszer volt szerencsem, havi 1,5 m ft (netto) fizut kapni. Azzal meg lennek elegedve. Jelenleg 3an vagyunk, kis babaval, parom tgyason, igy olyan 750-800 netto korul kapunk. Szoval ennek a duplaja.
2011. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%

Nettó 700 ezerrel jól lennénk.

Ennek úgy nagyjából a fele jön most be.

32 éves vagyok, férjem, egy gyerekem van.

Egyéb bevételek:

- az év végi jutalmakból szokott lenni, ez 13.havinak van csúfolva. Viszont ez a gyed alatt nem jár (megszívtam).

- mlm jutalék.

Egyéb tervezett passzív jövedelmünk 1 év múlva esedékes, amikorra felfuttatjuk a most induló projektjeinket.

2011. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nekem a nettó fizetésemen kívül nincs más bevételem, ez jelenleg önmagam fenntartására se lenne elég (80.000Ft alatti, és csak időszakos munka, csak 3 hónapra, és bármikor elküldhetnek, ha hamarabb elfogy a meló, van, akit csak 1 hónapra vettek fel). A szüleimmel élek, anyu nettó 100.000Ft-os fizetése elmegy a rezsire (Budapest, panel, vízóra, szabályozható fűtés, aki nem fizet, annak a tartozását ráterhelik a többi lakóra, lehetne alacsonyabb is, ha a nem fizető lakók adósságát nem terhelnék például ránk is), ami ezen felül van, az apám fizetéséből megy. Én jelenleg a fizetésemet saját lakásra teszem félre (előtakarékossági és bankbetét formában), de ami csak magamnak kell, azt magamnak fizetem (madaraim ellátása, néha egy könyv, képzés, mobil...). Olcsóbb fenntartású lakást szeretnék, mint ez (sőt, anyu is költözne, mert unja, hogy mások helyett is mi fizetünk). Egyelőre egy állandó munka kellene. Én úgy számoltam, ha jól sakkozok a pénzzel, elég lesz (egy hosszú lejáratú hitellel együtt is) 120.000Ft összjövedelem. Én csodálkozom azon, ha valakinek a főbb kiadáson kívül 200.000Ft nem elég semmire, amikor mi 4-en élünk kb. ennyiből havonta.
2011. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én azt szeretném, ha a párommal együtt nettó 300.000 Ft-ot keresnénk. Ketten élünk még, de sok a hiányosság, van hitelünk is és egyéb tartozás. A hobbim pedig az utazás, ami sokba kerül, azt pedig nem szeretném megvonni az életemből. Gyerekeket is tervezünk. 27 éves vagyok.
2011. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!