Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnap állásinterjúm lesz....

Holnap állásinterjúm lesz. Tippek? Ötletek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

szóval nem ez lesz az első interjúm,de eddig sehova sem vettek fel,nem tudom mit rontok el...szeretnék valami tippeket kapni, például hogyan viselkedjek,hogyan öltözzek, mit csináljak vagy mit mondjak stb. Nagyon szeretném ezt az állást, és hát szükségem is lenne rá,mert nem állok fényesen anyagilag...Bármilyen segítség,ötlet jól jönne! köszönöm

23/L


2011. febr. 15. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:

csinosan öltözz fel, szövetnadrág, hozzá valami blúz.

a viselkedés. viselkedj természetesen, szemkontaktust tartsd meg, és mosolyogj. tegyél fel kérdéseket, ha valami érdekel, és nem mondta el.

2011. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen az természetes,hogy nem farmerban megyek :) Eddigi interjúkon is mindig mosolyogtam,kedves voltam, de úgy látszik nem elég ennyi :)
2011. febr. 15. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:
jaa félre olvastam. azt olvastam, hogy ez lesz az első. hát sajnos igen, ilyen ez, fontos az első benyomás... aztán hogy kinek mi jön le elsőre rólad, vagy akár rólam, azzal nem nagyon lehet mit kezdeni. tényleg mosolygósnak kell lenni, az sosem hátrány.
2011. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hozzáértőnek is kell lenni. Bár gondolom, ha már behívnak interjúra, akkor már azért ezzel azt elismerik, hogy közöd lehet a munkához. Tájékozódj előre a cégről, a munkáról, hogy érdemi kérdéseket tudj feltenni...
2011. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudj kérdezni! Ne gyere zavarba, ha kivesézik az önéletrajzod, tudd mindennek a miértjét.

Készülj fel előre a várható kérdésekre. Sok portál foglalkozik ilyenekkel. Tehát ha jönnek azzal, hogy "mit szeretne csinálni 5 év múlva", akkor tudj rá egy frappáns választ adni.

És még egy: ha végül mégsem vennének fel, akkor kérdezz rá, hogy mi az oka. Lehet, hogy valami olyasmit rontasz el, ami eszünkbe se jut.

2011. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mosolyogj és ne légy zavarban.

Mondd azt amit hallani akarnak rólad.

2011. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mosolyogj, add önmagad!
2011. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába kérdez rá, hogy végül miért nem vették fel az adott pozícióra, ugyanis az elutasító válaszok általában e-mailben jönnek, és konkrét példát tudok, hogy a többszörös Suparbrands-díjas, Legjobb Munkahely címmel ellátott magasságos pénzintézet (Fundamenta) még arra sem volt képes, hogy egy udvarias e-mailre válaszoljon, melyben a megvezetett majd elutasított jelentkező csupán azt akarta megtudni, mit rontott el, hogy máshol még véletlenül se kövesse el ezt a hibát.
2011. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez sajnos tényleg igaz. Általában nem árulják el, hogy miért nem felelt meg az ember az interjún. Valahol érthető is...volt alkalmasabb személy, és kész. De akkor legalább ennyit írnának meg, pl, hogy nem megfelelő tapasztalattal rendelkezik...
2011. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!