Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most teszem le a biztonsági...

Most teszem le a biztonsági őr szakmát. És az lenne h nincs érettségi az nélkül mehetek dolgozni mindenhová pl bank?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Először is: a személy és vagyonőr az nem szakma, hanem képesités.

És igen, elmehetsz érettségi nélkül is dolgozni.

De annyira ne legyél lelkes, nem éppen a legjobb munka amit választottál.

2011. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem de hát abba lenne a jó nekem ez h csak figyelni kell meg stb nem?? és azért választotam ezt mert nincs érettségim és közbe szeretném lerakni és a munkahelyen néha néha tanulni is tudnék és kb mennyi pénzt keresnek min???köszi szépen
2011. jan. 27. 10:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Figyelni kell, mégpedig elég sokmindenre. Pl bankban. Az csak kivűlről ilyen egyszerű, hogy "csak figyelni kell".

De majd meglátod.

Keresni annyit lehet vele, hogy éppen ne halj éhen. Ne várj sokat.

A személy és vagyonőr talán ma az egyik leglenézettebb "szakma" a bkv ellenőrön kivűl.

Arról nem is beszélve, ha tényleg valamiért intézkedni kell, akkor te huzod a rövidebbet. Hidd el, tapasztalat.

Én ezért is hagytam abba. Mindenkinek több joga van mint neked. Pláne a kisebbségieknek. :/

És örülj ha hó végén megkapod a fizetésed, mert a legtöbb biztonsági cég már alvállalkozókkal dolgoztat, azok meg ba..sznak fizetni.

Azért sok szerencsét neked.

2011. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Bankban kb 90 ezret lehet keresni. Jobban jársz hogyha elmész egy telephelyre dolgozni, és ha van rá lehetőség akkor mellette elmész bankba helyettesíteni.Így akár 150-160at is megkapod.Egyébként még nem kell hozzá érettségi.
2011. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem köszi szépen
2011. jan. 27. 18:22
 6/10 anonim válasza:
igen mehetsz érettségi nélkül dolgozni, nekem sincs érettségim és én is voltam bizt.őr. Bankba nem nagyon tudsz elhelyezkedni ha nincs fegyvervizsgád. Keresni "átlagosan" lehet....nekem 1 munkahelyen megvolt a 160e ilyen-olyan juttatással együtt, de az átlag olyan 90-100e és hidd el nem csak annyiból áll hogy csak figyelni kell. Sok helyen ök végzik a beléptetést, kiléptetést STB és ha valami nem stimmel akkor bizony öket szedik elő. Sok sikert
2011. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem de azért lesz minden nap 2-3 óra amikor nyugodtan tanulhatok közbe nem? az érettségire meg hát ilyen gyárba menni vagy hova hol kerested meg a 160at ??
2011. febr. 10. 10:15
 8/10 anonim válasza:

"A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 02-03 13:48" vok


hát a 2-3 ora az tulzás, de 1 ora az inkább ami szabad, mert ugye mindig jönnek-mennek az emberek. Én irodaházban kerestem annyit

2011. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem köszi szépen de gondolom pesten dolgoztál valahol
2011. febr. 12. 10:28
 10/10 anonim válasza:

2011-01-27 11:26


Ott a pont! Én is biztonsági őr vagyok, és a lehető legsz.arabb képesítés.400ftos órabérér 300órákat dolgoztam azért h legyen 1 kis pénzem.Biztos nem biztonsági őr lennék,ha újra kezdhetném.. És igen mindenhol minket szednek elő mindenért.. Nem 1 leányálom a szakma.És alvállalkozók vannak mindenhol már sajnos.

2012. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!