Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londoniaktól kérdezem, melyik...

Londoniaktól kérdezem, melyik évszakban érdemes megpróbálni kimenni munkát keresni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, középfokon beszélem az angolt.
2011. jan. 24. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem majus kornyeken talan, nyaron kicsivel tobb a munka. Nem tudom, mire jonnel, de legyen nalad kezdotoke. Ha beszelsz angolul, nem csak papiron es nem olbe tett kezzel varod a csodat, hanem jarod a varost, hamar kapsz melot, idojarastol fuggetlen. (ja es persze ha nem rogton szalloda vezetoi baberokra torsz)
2011. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

irhatok neked privátot?

szerinted 250.000 forint elég?

wizzairnál van repjegy 9.900 ért is!

leveleznél velem?

2011. jan. 24. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Április-május környéke.Június elején egy csomó iskolában kezdődik a nyári szünet,Onnantól megindul a diákok munkainváziója..
2011. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 18:59 vagyok..

250.000 forintot mire költenéd? Egyébként ha te magad akarsz szállást is keresni akkor 1 hónapra elég lesz,sőt ha jól tudsz spórolni akár másfél hónapra is..

2011. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Micsoda a diákok miatt felejtős? Azt hallottam ott nyáron nagyobb a lehetőség...

karosszérialakatos szakmám van meg hegesztő de nem hiszem hogy londonba az menne.

nem hittem vna hogy elég a 250.000 forint. tök jó:)

csak lenne valaki aki vár és segit...de állitolag magyarnak magyar a legnagyobb ellensége kint.

2011. jan. 24. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Irtam neked emailt, oda irhatsz, mert nekem nincs engedelyezve a privat. Elso voltam.
2011. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem azt írtam,hogy a diákok miatt felejtős hanem azt,hogy a diákok az iskolai szünet miatt jobban keresnek maguknak vagy inkább többen keresnek magunknak melót..Tudom mert a fiam is ár most keres nyári melót magának,pedig még tart a suli..
2011. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!