Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudok külföldön állást...

Hol tudok külföldön állást találni?

Figyelt kérdés

Júniusban végeztem műszaki végzettségem van,minőségirányításos szakirány,és azóta nem tudtam elhelyezkedni. A családunkban van aki dolgozott folyami hajón,és mindenki oda küldene.Tudom,h jó a fizetés,de sokkal több a meló nincs hétvége,és az ember a munkahelyén lakik. Szeretnék szárazföldön munkát találni: anglia belgium...(angol középfokú nyelvvizsgám van, németül semmit nem tudok.)


Kérlek segítsetek: érdekel,h mi a jó/ rossz a hajózásban, ill a szállodai/ gyümölcsszedős....gyári munkákban, hol érdemes érdeklődni, és bármi ami ezzel kapcsolatos tapasztalatra kíváncsi vagyok!


köszönöm szépen a segítséget,sokat számít a hozzászólásotok!


23F


2011. jan. 22. 17:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!