Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az esélyem, hogy...

Mennyi az esélyem, hogy alkalmaznak valahol?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, van két szakmám, érettségim jelenleg nincs de jövő évben estin elkezdem. A babám most 4 hós, valószínűleg bölcsis lesz, hogy dolgozni tudjak.

Mik a tapasztalatok? Merre keresgéljek, mennyi az esélyem?


2011. jan. 16. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szakmáidban keresgélj. Mik azok?
2011. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon kevés...A kisgyerekes anyukákat nem nagyon kedvelik a munkaadók-saját tapasztalat...
2011. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Az attól függ, mi a két szakmád. Egyébként sajna szerintem sincs túl sok esélyed a baba miatt.

Max. ha garantálni tudod, hogy lesz rá tuti felügyeleted, ha beteg lesz és emiatt nem fogsz hiányozni a munkából.

2011. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mért nem vagy GYED-en inkább, amíg lehet...?
2011. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pék cukrász vagyok. Nincs gyedem, mert nem jött össze. Még iskolába jártam mikor tehetbe estem. A gyakorlati idő pedig nem számít.
2011. jan. 16. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezért kell jobban meggondolni a gyerekvállalást...Szerintem is kevés az esélyed sajnos, ezek olyan munkák, amiket ráadásul sokx éjszaka kell végezni, inkább ffiakat keresnek...próbálj meg vmi gyárban keresni munkát. Merre felé laksz?
2011. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyerekem van, gyeden voltam mindkettővel és egyik esetben sem mentem vissza arra a melóhelyre, akitől eljöttem gyedre. Soha, sehol nem volt még hátrány az, hogy gyerekem van! Sőt, én csodálkoztam legjobban, hogy folyamatos munkarendben (éjjel-nappal, hétvégén, ünnepnapon) előszeretettel alkalmaznak kismamákat, holott ezek tényleg nem családosoknak való melók... Ismerek egy lányt, neki is 2 gyereke van, az Auchan-ben cukrász és tök rendesek vele. Ezekkel a szakmákkal (legalábbis Pesten) el tudsz helyezkedni, az emberek enni mindig fognak, még a csórók is napi szinten megveszik a friss kenyeret. De az önéletrajzodba ne írd bele, hogy gyereked van, csak ha 4 szemközt interjúztatnak akkor vezesd fel és hangsúlyozd, hogy te DOLGOZNI akarsz és amit akarsz azt meg is tudod oldani. Soha még nem volt hátrányom munkakeresésnél abból, hogy gyerekeim vannak!
2011. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos szombathelyi vagyok.
2011. jan. 16. 18:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Szombathely is elég nagy város, szerintem próbáld meg! :)
2011. jan. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!