Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatnék munkát?...

Hol találhatnék munkát? Kozmetikus vagyok, de mindenhol csak vállalkozókat keresnek, meg bérleti díj van stb. Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Szeretnék egy havi fix melót,bejelentettként,de sehogy sem találok! Kérlek segítsetek!
2009. febr. 1. 00:10
 1/3 anonim válasza:
Válts ki vállalkozói engedélyt,ha ez előnyödre szolgál.
2009. febr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kozmetikusok manapság nemigen dolgoznak alkalmazottként. Vagy saját üzletük van, vagy többen bérelnek egy helyiséget, és úgy dolgoznak egyéni vállalkozóként.
2009. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen,csak az a gondom ha kiváltom a vállalkozóit,akkor nekem kéne fizetnem a járulékokat,plusz ott van a helységbérleti dij...szóval igy pályakezdőként nulla pénzem van,olyan állást szeretnék a szakmában,ahol nekem nem kell semmit sem befizetnem ,csak hó végén kapom a fix bért...(mint pl.az előző munkahelyemen,ahol recepciós voltam...) Nem tudtok mégis valami ilyet? Köszi!
2009. febr. 2. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!