Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként mennyi idő...

Pályakezdőként mennyi idő alatt sikerült elhelyezkednetek?

Figyelt kérdés
Hány hónap kellett mire a suliból bekerültetek valami munkahelyre? És hogyan sikerült? Ismerősök, rokonok, hirdetésre való jelentkezés által?
2011. jan. 13. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
fél év, ismerettséggel.
2011. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

már suli alatt itt voltam gyakorlaton,diákként itt is maradtam,és felvettek teljes állásba


mérnökként nem volt nehéz...

2011. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Fél év volt... És már minden létező álláshirdetésre elküldtem az önéletrajzom. Azt sem olvastam kit keresnek, csak küldtem és küldtem. Mégsem nagyon jött össze, ezért nagyon úgy nézett ki, hogy megyek árufeltöltőnek... Épp másnap oda is küldtem volna az önéletrajzot, mikor jött egy telefon, hogy megkapták a jelentkezésemet az állásra - fogalmam sem volt melyikre, mert már nem tudtam észben tartani - és bemennék e személyesen is. Még úgy döntöttem, hogy ezt az egyet megvárom, és csak utána adom be az árufeltöltőre. Szombaton volt az interjú - ezért sem fűztem hozzá nagy reményeket - de hétfőn hívott, hogy szerdán kezdhetek :)

Első munkahelyem, és már 4 éve. Pénzügyi területen vagyok - felszámolás - biztosítják az előrelépést, tanulást, emberbarát környezetben, nagyon jó kollégákkal, kolléganőkkel.

De szerintem ehhez kellett, hogy éjjel nappal állásokra jelentkezzek :)

25/N

2011. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
óvónő vagyok, tavasszal diplomáztam, szeptemberben már csoportom volt.
2011. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
1 év 2 hónap múlva egy elég ótvar helyen, de legalább már nem otthon ülök.
2011. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már suli mellett is dolgoztam, de pont a diplomám megszerzésekor hívtak egy új helyre, azóta is ott dolgozom.
2011. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt, hírdetés alapján. Nem maradtam túl sokáig, pedig jól indult aztán marha rossz lett. Biztos szólhattak 1-2 rossz szót az érdekemben a környéken, mert azóta max alkalmi munkáim voltak. Árut tölteni bezzeg mehetnék én is látástól vakulásig, de basszák meg, nem azért tanultam, hogy egyik napról a másikra éljek életem végéig a szar fizetés miatt. Inkább most élek egyik napról a másikra, de lesz jó állásom remélem hamarosan.
2011. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Június óta nem sikerült.
2011. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 hónap, de egy elég régi helyre, idős munkatársak közé csoppentem :( 2 éves szerzodésem van
2011. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
alkalmi munkáim voltak, bejelenteni sehol nem akartak/akarnak. amúgy 2009ben érettségiztem, de az elmúlt 1évben még alkalmi munka sincs! Kb 300-400önéletrajz elküldésénél tartok, számtalan személyes és telefonos egyeztetés után sincs munkám..
2011. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!