Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetési ígénye lehet...

Milyen fizetési ígénye lehet egy irodavezetőnek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 13:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Egészségügyi termékeket, készülékeket forgalmazó cég.

Angol felsőfok, ISO és PC felhasználói ismeretek kellenek.

2010. dec. 30. 14:35
 2/18 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy melyik városban, s melyek az elvárások.


De szerintem ( s remélem nem mondok keveset) olyan bruttó 180-200-at simán. Legalábbis Pesten és környékén.

Vidéken is olyan 140-180ezer.

2010. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Budapesti a cég és nettóban kérték a fizetési ígényt mrgjelölni.

150-170-et írtam.

2010. dec. 30. 18:47
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az megfelelő, ha a végzettséged is megvan hozzá. A 200 bruttó olyan 137nettó.


Mondjuk a legjobb, ha nem neked kell összeget mondani, mert ha túl keveset kérsz, az is baj, ha túl sokat, az is baj.

Sok sikert!

2010. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan bruttó 160-180 körül.


Egy irodavezető lány

2010. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos, hogy tudd, mik az értékeid és mennyit ér a munkád. Ha felsőfokú nyelvtudást kérnek, Bp-i a cég, ill. ISO és PC felh. ismeret akkor minimum 160 nettó. Az is fontos, hogy a fizetésen felül adnak-e más juttatást, pl. cafetériában étkezési jegyet, utazási ktsg. térítést, vagy egyebet, illetve fizetik-e a túlórát. Én régen hasonló munkakörben dolgoztam és nálunk fizették a túlórát, ami tudom h. elég ritka, de vannak azért kivételek
2010. dec. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyban függ pl. attól is, hogy hány ember fog alattad dolgozni, mekkora felelősséged lesz, milyen volumenű dolgok múlhatnak a munkádon, meg hasonlók. Azt gondolom, egyáltalán nem írtál sokat.
2010. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsó kettőúnek köszönöm a hasznos hozzászólásokat.

Pontosan azért adtam meg tól-ig értéket, mert nem tudok még részleteket. pl.: hány beostott, mekkora felelősség, mennyi és milyen cafetériára számíthatok.

Meg így látják h rugalmas vagyok.


Mostmár rajtuk múlik kit választanak, biztos van jónéhány jelentkező.

2010. dec. 31. 12:54
 9/18 anonim válasza:
Ne haragudj, nem megbántani akarlak, de az általad ilyen kis mennyiségű szövegben vétett helyesírási, ill. elírási hibák alapján nemigen lehet egy ilyen munkakörre esélyed :(. Aki irodavezető szeretne lenni, ne csak az önéletrajzát nézze át ötször, hogy hibátlan-e, hanem minden megnyilatkozása, amit leír, legyen az!
2011. jan. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Valóban van két elütés, de nem értek veled egyet.

Itthon, úgy érzem, elengedhetem magam.

Amúgy angol nyelvtanár vagyok, így mások hibáit én is könnyebben észreveszem.:)

Ja, azt meg hagyjuk, hogy milyen helyesírásokkal vannak itt hozzászólások, én is csak rémüldözök!!

2011. jan. 2. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!