Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezhet, hogy soha nem...

Létezhet, hogy soha nem találok állást?

Figyelt kérdés
Kezdem feladni... Karriertippeket nem kérek, köszi.
2009. jan. 18. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Előbb-utóbb összejön valami.
2009. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, én is voltam így, tudom ,hogy mit érzel!

Ragadj meg minden lehetőséget, ha nincsenek kötöttségeid, akkor próbálj szerencsét máshol, távolabb a lakóhelyedtől.

Nekem egy olyan állás jött össze, amire csak úgy "poénból" adtam be az önéletrajzomat :)

A lényeg, hogy igyekezz nem nagyon elhagyni magad!

Valamilyen állást úgyis találnál (találsz), s ez nem jelenti azt, hogy olyan is lesz amit szeretnél, de el kell indulni valahonnan ;)

2009. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád, hány ismerősöm/barátom kérdezte már ugyanezt tőlem! Aztán mindegyiknek lett idővel állása. Addig is jól használd ki a korlátlan szabadidőd, mert ha elkezdesz dolgozni, ha hiszed, ha nem, vissza fogod sírni ezt az időszakot. Tapasztalat.
2009. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Nekem volt olyan ismerősöm, akinek ugyanez volt a problémája. már 3 hónapja keresett állást és feldúltan mondta, hogy pedig vagy már 50 helyre beküldte az önéletrajzot. aztán mondtam neki, hogy álláskeresésnél NAPONTA kell ennyi helyre beküldeni.

na azóta lett állása.

2009. jan. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Ne keseredj el, én is így vagyok, hülye fejemmel szinte a lehető legroszabb szakmát választottam:S jogász lettem:S:S:S Küldd az önéletrajzokat tonnaszámra, és ha fényképeset kér, ne sajnáld a pénzt, hogy egy profi fotós által készített portréfotót mellékelj. Hidd el az döntő pillanat, amikor ránéz a képedre. Addig is használd ki az időt, tanulj nyelvet, vagy valami tanfolyamot, ami szerinted később még hasznodra lehet.
2009. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A mai világban... Már a csőd szélén állok én is, sőt már bele is estem, munka meg sehol, mindenhol leépítés van... Nem 3 hónapja keresek munkát már. Remélem még öngyilkosság előtt találok is valamit, talán kellek valakinek, valahová, csak minél hamarabb...
2009. jan. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek (vagy a kérdezőnek is?):

Sajnos azt a néhány fáraót, akik az egész válságot keltették a háttérből, nem érdekli hogy kinek az életét teszik tönkre. Számukra csak egy statisztikai adat vagyunk, mint egy állattenyésztő farmon az állatok.


Az sem érdekli őket, hogy mi lesz a lelkeddel öngyilkosság után.


Szóval már csak azért sem szabad feladni, hogy ne legyen meg az az örömük, hogy megmaradtunk egy szimpla társadalombiztosítási számnak egy exceltáblázatban!

2009. jan. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára!


Hasonló hajóban evezünk. Már kezdem azt gondolni magamról, hogy béna vagyok/hogy csak én vagyok ilyen béna és rajtam kívül mindenki más talál állást. De közben tisztában vagyok a gazdasági helyzettel, próbálok kiaknázni minden lehetőséget.

Igen, türelmesnek kell lenni magunkhoz, ami talán a legnehezebb.

Sok sikert minden sorstársamnak, és nem szabad feladni. Ha feladod a harcot, meghaltál. És nem győzhet a félelem!

2010. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!