Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a munkája egy call-centernek?

Mi a munkája egy call-centernek?

Figyelt kérdés
Munkát keresek és annyi ilyen jellegű hírdetést látok, én meg azt sem tudom, hogy ez pontosan milyen jellegű munka.
2009. jan. 17. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon keresztül kell segíteni az adott cég klienseinek. Amikor pl. a mobilod ingyenes telefonos ügyfélszolgálatát hívod, és nem elégszel meg a gépi hangon elhadart infoval, akkor egy call-centerben dolgozó veszi fel. A call-center angolul hívóközpontot jelent.
2009. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Így van, ahogy az előző válaszoló írta, annyival egészíteném ki, hogy több féle munkája lehet egy call-centeres dolgozónak: lehet a fent említett, hogy bejövő hívásokat kezel, problémákat old meg, segíti az üf-eket telefonon keresztül. De végezhet telemarketinget is, amikor te hívod fel az adott személyt és ajánlod neki az aktuális munka alapján a terméket, szolgáltatást. Pl. régebben a Matávtól naponta kaptunk különböző telefonhívásokat :o)

Egy jótanács: Csak akkor jelentkezz ilyen munkára, ha türelmes vagy, és el tudod viselni "némelyik" ember butaságát, illetve ha nem veszed magadra az "esetleges" szitkozódásokat sem.

Sok sikert a munkakereséshez!

2009. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
a call centeres munka főként a telefonos értékesítést jelenti.... ezt tapasztalatból írom. A LEGSZARABB MELÓ amit valaha végeztem.
2009. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk: a telefonos értékesítés az a TELEFONMARKETING.


A Call-Center a bejövő hívásokat fogadja. Ez még kellemes is tud lenni, némi türelemmel. A Telefonmarketing telefonálgat kifelé, és ez tényleg nagy stresszel jár, kell a monotóniatűrés és a kitartás.


Én dolgoztam mindkét munkakörben. A call-centerben két évig és tökjó volt, a telefonmarketingben viszont öt órát nem bírtam ki.

2009. jan. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem birom ki, h ne válaszoljak. telemarketingben dolgozom 1,5 éve (napi 6-7 órában), totál kikészültem. Pedig eddig még könnyű kampányokon voltam. Nekem már élni sincs kedvem, nem is beszélgetek már senkivel. Kb a lassú halálhoz tudnám hasonlitani. Mindig azt várom h teljen nap, aztán ha letelt, csak elvagyok, és másnap kezdődik minden előről. És hihetetlen, de ez az a munkahely, ahol áll az idő. Az agyam totáél lenullázódott amióta itt vagyok. Szerintem káros is az id.rendszerre h u.azt mondod folyamatosan megállás nélkül. Szerintem csak egy bolond szeretheti ezt a munkát.

Megszabják h mikor mehetsz ki pisilni és hány percig lehetsz szüneten. Hideg időszakban volt, h 1,5 órán keresztül szorongattam a pisimet. sajnos nem 1x szenvedtem. És szart se fizetnek.

2009. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
...ja, és azért van mindig annyi hirdetés, mert nem birják az emberek, mindig otthagyják. A miénk kicsi, de már a fél város megfordult itt. Most is van szabad hely, és lasssan én is lelépek.
2009. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös Én simán kimentem volna a helyedbe wc-re és tojtam volna a melora addig.


Ha meg ezért kibaxnak, akkor meg annyit mondok, hogy viszlát. :) Van ezer másik állás ilyen call centeres..szóval teljesen mindegy.


AZ egészség a legfontosabb és az első!


Egyébként, értelmetlennek tartom, hogy előre megírt szöveget kell felolvasni...így nem lehet kreatív az ember.

2015. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi a munkája egy call-centernek?


Embereket kell baxogatni telefonon, zaklatni, hogy neki ez kell...és rá erőltetni, hogy vegye meg, mert ha nem adsz el semmit kb 1 hónap után megválnak tőled, hogy mehetsz máshova dolgozni.

2015. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!