Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik bank lenne a legjobb erre?

Melyik bank lenne a legjobb erre?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, iskolába napi 500 Forintot viszek zsebpénzt, de nem költöm, el mindet max. 200 Forintot egy nap.Arra gondoltam, hogy jó lenne vmelyik bankba betenni kamatoztatni a pénzemet, mert így soha nemfog összegyűlni, mert ha mondjuk elmegyek valahová, és megtetszik valami a boltban akkor azt megveszem, pedig igazából semmi szükségem sincs rá. Tehát úgy lenne jó, hogyha mondjuk a hét végén, vagy kéthetente bevihetném a bankba azt az összeget, amit egy vagy 2 hét alatt megtakarítottam. Pl . kéthetente 3000-et. Melyik bankba érdemes vinnem a pénzemet ami jól kamatozik? Tudom, hogy most 10-20 ezer forintra nem sok a kamat, de hogyha pl. 5 év múlva csak 5 ezer forinttal több lenne már akkor is azt mondhatnám, hogy megérte. Remélem érthető voltam
2010. nov. 14. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az OTP Junior számla. Ott nincs meghatározva havi minimum befizetendő összeg. A számlanyitáshoz kell a szülő is.
2010. nov. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. nov. 14. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elso hozzaszoloval egyetertek, illetve annyit meg megjegyeznek h maximalis tisztelet amiert 16 evesen igy viszonyulsz a penzhez!
2010. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok!
2010. nov. 14. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!