Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 csillagos szálloda igazgatój...

3 csillagos szálloda igazgatója mennyit keres (bruttó) Budapesten?

Figyelt kérdés
Legyen mondjuk 100 szobája a szállodának, és ne legyen belvárosi, hanem belvároshoz közeli helyen a szálló. Mennyit keres az igazgató, igazgatóhelyettes?
2010. nov. 10. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért még pontosítsunk:) kis KFT üzemelteti, vagy nemzetközi szállodalánc? Ez egyáltalán nem mindegy:)
2010. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, ha nagyon módosítja a keresetet, akkor megköszönném, ha tudnál mondani példát mindkettőre: szállodaláncra, és kis kft.-re is...
2010. nov. 11. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Kft esetén megegyezés szerint általában ez lehet 100 vagy 150 is akár. Nemzetközinél azért ez erősen fél millió+teljesítmény arány:)
2010. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
100 vagy 150 is akár? :) ne haragudj, de ez így vicces, havi 100 bruttót egy recepciós keres...
2010. nov. 12. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig nehogy azt hidd már, hogy egy kis KFT által üzemeltetett szállodában több százezres keresetet teszel zsebre. Én nem bruttót írtam, de ekörül lehet keresni, persze ez elég hotel függő. Hisz, van ahol pl. 150 de van ahol több. Ez attól is függ ki az üzemeltető, mennyire jó a szálloda stb. Én egy normál fizetési rátát írtam, ami egy teljesen hétköznapi szállóra vonatkozik egy külső kerületben. Ahogy haladunk beljebb a városban, és a szolgáltatások egyre színvonalasabbak úgy alakul a General Manager havi fizetése. De ha csak 100 szoba van, és ezenkívül semmilyen szolgáltatás, és ezek is "szálló" besorolásba tartoznak, akkor bizony nincs óriási kereset. Mindenképp nemzetközi láncnál érdemes ilyen munkakört betölteni.
2010. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!