Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetek férfi "szexmunk...

Hogyan lehetek férfi "szexmunkás" Pesten?

Figyelt kérdés

Főiskolára járok, egy gyorsétteremben dolgozom, de sajnos nem keresek annyit, hogy megéljek és a tanulmányaim is fedezzem. Sokszor előfordul, hogy kajám sincs hó végén.

Ezért gondoltam arra, hogy szexmunkás leszek, de nem tudom hol kezdjem.

Hova kell menni? Szükséges-e "menedzsert" fogadni? Muszáj férfiakat is kielégíteni, vagy elég csak nőket, ha havi 60 ezret szeretnék keresni? Két nyelven beszélek, ez jelenthet előnyt? Szőrös, kicsit macis vagyok, kizáró ok?


Savazást, bunkózást nem kérek!


2010. nov. 8. 11:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
43%

pff...:|

no comment..-.-

2010. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ezt megosztottad velem. :S
2010. nov. 8. 11:48
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Férfi szexmunkások 100%-ban más férfiakat elégítenek ki. (passzív szerepet IS kell vállalnod, ha érted mire gondolok)


Olyan csak a filmekben van, hogy nők fizetnek a szexért.


60e Ft az körül-belül 10 alkalom, bár attól is függ, hogy mit vállalsz.

2010. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Ilyenre olyan srácok alkalmasak, akik izmosak, a "stratégiai helyeken" szőrtelenek. Egyébként 60-ért egy szakadt prosti lehetnél csak. Azok, akik nőket kísérnek, jobban keresnek, de őket is futtatják.

Ez az egyik legcsicskább munka, egyébként. Szóval, azt ne reméld, hogy emberként fognak kezelni.

2010. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem nekem való. :(
2010. nov. 9. 09:18
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem akarok bunkózni... de férfi szexmunkásként alapvető hogy tip top vagy. Sportos izmos-szolis. Kuncsaft ezért fizet..Egyébként szomorú hogy főiskolára ilyen embereket felvesznek:S
2010. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

zserbó! keress rá google a barátod. amúgy ahhoz, hogy befuss nagyon-nagyon jóképűnek kell lenned, valamint nem árt ha sportos vagy, szolárium, szép fogak, szép mosoly, jó megjelenés és persze be kell vállalnod olyan dolgokat amikről még csak nem is álmodtál.

hajrá :)

2010. nov. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A zserbó csak városi leganda. Fogjátok már fel, NŐ NEM FIZET FÉRFINEK SZEXÉRT!
2010. nov. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
:DDD
2010. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

11-11 15:57...


Majd akkor vonj kérdőre, ha szülők és segítség nélkül kell boldogulnod.

Nem az a szánalmas, hogy én főiskolára járok, hanem az, hogy egyedül (család, háttér nélkül) ma ilyen kilátástalan egy fiatal élete.


Ha tetszik, ha nem, akkor is végigjárom az iskolát és vinni fogom valamire... így, vagy úgy.

2010. nov. 19. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!