Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka 16 évesen?

Diákmunka 16 évesen?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és szeretnék dolgozni suli mellett. Van bármi, ahol jól fizetnek (sok pénz kéne) és nem gyorsétterem szintűen kimerítő? Mert egyelőre a meki tűnik a legmegfelelőbb választásnak, csak nem hiszem, hogy azt bírnám hosszútávon

tegnap 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam 16 éves, akkor nagy divat volt a korepetálás. Hozzám is járt egy darabig angol tanár, aki rengeteget segített. Egész jó pénzt kapott. Ő sem volt tanár, csak nagyon jól tudott angolul. Ez azért jó, mert ismeretségeken keresztül elkezded és állandóan ajánlani fognak, ha jó vagy.


(sokan kb úgy kezelik ezt, mintha bébiszetter lennél, aki még tanít is valami hasznosat)


Ja persze, bébiszitter. Az sem rossz meló. Mondjuk ez lányoknak fekszik inkább.


A mai oktatás és a végtelenül elfoglalt, de jobban kereső szülők fejében, erre baromi nagy kereslet van.


Egyébként, ha diákmunkát nézel, akkor az éjszakai/fizikai meló fizet a legjobban. Pl.: árufeltöltő a tescoban.

tegnap 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!