Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 4 órás munka/vállalkozás otthon?

4 órás munka/vállalkozás otthon?

Figyelt kérdés

Van egy irodai távmunkám, 8 órás de sokszor 2-4 óra alatt kész vagyok vele. Jó munka és majd hálát adok érte, ha családot vállalok így nem szívesen hagyom ott, viszont nem igazán elég a pénz amit kapok.

Fizikailag emellett nem tudok bejárni sehova (leginkabb a távolságok és a rossz tömegközlekedés miatt és leginkább 12 után érek rá).

Saját házam van, helyem is esetleg egy kisvállalkozáshoz való raktározáshoz.

Nem igazán találtam mellékállásos home office munkát (főleg ami délutános), de nyitott vagyok az új szakma tanuláshoz is, esetleg egy egyszemélyes szolgáltatáshoz is tudnék irodát berendezni (pl körmös)

Nő vagyok és felsőfokon beszélek angolul

Ti ilyen helyzetben merre kezdenétek?


ma 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
És most mihez értesz?
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Főleg angol fordítással és webshop adminisztrációval foglalkozom.
ma 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Azt ugye tudod, hogy fordítást vállalkozóként csak megfelelő papír birtokában végezhetsz? Vagy szakfordítói vizsga, vagy fordító/tolmács diploma kell hozzá.
ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alkalmazott vagyok, nem vállalkozó jelenleg. Azt tudom, hogy vállalkozóként nem tudok ezzel fogllakozni.
ma 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
saját webshop üzemeltetés
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a tőzsdén keresnék lehetőségeket. A nap 24 órájában nyitva van, bárhol ahol van internet, tudok dolgozni.


Nem tudok annál jobbat, mint magával a pénzzel pénzt csinálni.


A legtisztább munka.

ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!