Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthon végezhető vagy neten...

Otthon végezhető vagy neten végezhető valós munkák?

Figyelt kérdés

okt. 19. 20:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Megis mi tart vissza attol hogy kepezd magad es elerd ezt?
tegnap 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%
#10: Mondom amilyet VÁLASZTOTT, nem olyat, amilyet a kis gyenge fantáziájával a budin ülve elképzelt. Amilyen életet élsz Te most ott a lakótelepen, Te azt választottad.
tegnap 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Talán a sok tanult egy k&csog be képzelt majom de azért meg néznem te hol élsz 🥰
tegnap 07:32
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Azt elhiszem, hogy megnéznéd, de a magadfajtádat ilyen környékekre be sem engedik... :) :) :)
tegnap 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A "választás" az nem a vágyaidat jelenti... hanem például azt, amikor az iskolában eldöntötted, hogy nem tanulsz, hanem inkább lógsz helyette. Ez is egy választás volt, ami már behatárolta a későbbi életed is.

Most is van választásod: például megteheted, hogy gyalázod azokat, akik viszont tanultak. Ez is besorol téged bizonyos emberek közé, és aztán a sorsod is ilyen lesz.

tegnap 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#8


Most vettem fel egy pályakezdőt 600 nettóra az egyik cégemhez. Ügyes, talpraesett lány, szerintem pár hónap és megemelem nehogy elmenjen. Én el sem tudom képzelni hogy valaki 215k-ért dolgozzon, hát a gimis diákmunkások többet kapnak.

tegnap 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ja, (16 vagyok), és heti 4 nap home office, egy nap benntről dolgozás.
tegnap 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
😂Lehet be soroltok engem bizonyos emberek közé de nekem van majdnem 100 pár drága cipőm vagy neked? Ja nem na ugye 🤗
tegnap 10:01
 19/21 anonim ***** válasza:
31%
#18: Én a debilek közé soroltalak be már akkor, amikor a kérdésed elolvastam.
tegnap 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"100 pár drága cipőm"

Százlábú vagy?

Ha nem, akkor mi szükséged ennyire?

Ráadásul ezzel a Föld esélyeit is rongálod. Én nem lennék büszke rá.

tegnap 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!