Munka Hatvanban?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves lány vagyok és munkát szeretnék keresni Hatvanban suli mellett, 3-4 órától 8 óráig kb, és heti 2-3 alkalommal. Valaki tud esetleg valami helyet ahova felvesznek?

#munka #diákmunka #Hatvan #Hatvanváros #Diákoknaj
tegnap 14:48
 1/5 anonim válasza:
83%
18 alatt, gondolom jogsi, és képesítés nélkül? TALÁN, kajáldákba mosogatni, vagy takarítócéghez, mondjuk a kórházba. Esetleg szórólapozás.
tegnap 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Meki, árufeltöltés Tescoban, ilyeneket nézz.
tegnap 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Miből gondolod, hogy bármilyen munkát is el tudsz végezni ha nem találtál egyetlen Diákszövetkezetet se?

A funkcionális analfabetizmusnak egy nagyon speciális szintjén lehetsz te :D

tegnap 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Hamarosan nyit a Meki, ott lehet próbálkozni.
tegnap 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 3-as hogy analfabétának gondolsz, szerinted nem hívtam végig minden diákmeló helyet? Gondoltam hátha valakinek van ismerőse, zöldséges vagy kisbolt, hasonlók. De látom mikor az észt osztották te pont nem értél rá, szerintem inkább maradj csendben, ha a szád jár akkor csak leégeted magad! Sok szerencsét kedves analfabéta barátom! :) A többi NORMÁLIS kommentelőnek pedig köszönöm, a tescoba hétfőn megyek. Ölelés nektek. :) ( kivéve az agyilag visszafejlődött hármasnak)
tegnap 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!