Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy fogalmaznátoo ezt meg a...

Hogy fogalmaznátoo ezt meg a volt főnökötöknek?

Figyelt kérdés

2 hónapja eljöttem a cégtől ahol dolgoztam (egy kisebb cég) a fizu miatt, egy multihoz.

Itt szörnyen érzem magam, még próbaidő alatt szeretnék elmenni, vissza az előző helyemre,ugyanis ott minden jó volt, megbántam hogy eljöttem.

Ti mit írnátok az előző helyen a főnöknek?

Annyit gondoltam hogy tudnánk e beszélni, vagy leírnátok hogy konkrétan miről van szó? Hogyan fogalmaznátok meg? Tanácstalan vagyok.

26F



ma 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Semmit. Keresnek egy harmadik helyet.
ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Kedves [Főnök neve]!


Remélem, jól vagytok! Szeretném megosztani veled, hogy az utóbbi időszakban sokat gondolkodtam a munkámról és a cégről. Két hónappal ezelőtt váltottam, de sajnos rájöttem, hogy nem érzem jól magam az új helyemen, és nagyon hiányzik a csapat és a munkahelyi légkör, amit nálatok tapasztaltam.


Ha lehetséges, szeretnék veled beszélni arról, hogy lenne-e lehetőségem visszatérni a céghez. Nagyon értékelem a támogatásodat és a munkakörnyezetet, ami ott várt rám.


Kérlek, jelezd, mikor lenne alkalmas neked egy találkozó.


Köszönöm szépen!


Üdvözlettel,

ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Hello Sanyi!


Asszem elcsesztem, hogy leléptem tőletek, mert itt a fizu ugyan jobb, de amúgy minden más vacak. Ha nem gáz, visszamennék hozzátok gürizni a korábbi fizetésem feléért.


Köszi,

Laca

ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 IgaziÚriember ***** válasza:
0%

Ha csak elírod hogy elb*sztad hogy eljöttél a kutya se fog alkalmazni újra. Éreztetni kell hogy te vagy a szulejmán akinek hálás lehet a cég hogy ismét visszatér.


Felhívnám a főnököt és megmondanám, hogy mióta eljöttem a régi kollégákkal tartom a kapcsolatot és nagyon hiányzom nekik, jelentősen csökkent a munkakedv és a hangulatuk. Az új helyen pedig -habár remek a fizu és a társaság- semmi kihívást nem találsz mert túl egyszerűek a feladatok, ezért hajlandó vagy tárgyalni, hogy magasabb bérért visszatérsz a régi helyedre.

ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nyilván beszélni fogunk a fizetésről, és nem úgy adom elő hogy 100%ban csak ez az egy lehetőségem van hogy visszatérjek.

De nagyon szerettem azt a helyet, nagyon jól is végeztem a munkám és szerettem is csinálni, az elválás is abszolút baráti volt.

ma 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia Laci!


Nem jön be a hely annyira, mint reméltem, a fizun kívül nem sok minden szól mellette, úgyhogy már most elkezdtem nézelődni, mert nem akarok hosszú távon itt maradni. Veletek tudom, hogy nem veszek zsákbamacskát, úgyhogy hülye lennék nem megkérdezni, hogy betöltöttétek-e már a pozimat, és ha nem, akkor tudtok bruttó X körül fizetni?


Üdv,

ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!