Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esély arra hogy Egy csak...

Van esély arra hogy Egy csak angol nyelvet beszélő ( vagyis nálunk azzal boldoguló) külföldi egyetemista is tudjon részmunkaidős munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Van egy Ismerősöm akivel egy egyetemre járunk és ő angol nyelven tanul. Az egyetlen nyelv amivel itt ténylegesen kommunikálni tud az az angol.

Vannak esetleg olyan munkák amiket ő is tudna végezni részmunkaidőben angol tudással?

Szeretne egy kis plusz jövedelmet magának. Néztem már állásközvetítőket de azok nem igazán erre a témára fektetik a hangsúlyt.

Ha valakit esetleg megbántanék a kérdésemmel vagy nem ide illőnek gondolná, kérem ne haragudjon, de segíteni szeretnék neki és tudom hogy nehéz neki, mert nem ismer itt senkit, minden idegen neki és így ez a feladat is óriási fejtörést okoz az Ő számára.


A válaszokat előre is köszönöm!!!!!



#angol tudás #részmunkaidős állás #Külföldi Egyetemista
ma 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lehetősége van.

Csak néhány példa: gyorsétterem (nyilván nem rendelésfelvétel, kassza, ahol vevővel kell beszélni), kajafutár, külföldi cégek (pl. IT szektor) ügyfélszolgálatai stb.

Plusz sokan csinálnak korrepetáló kis egyszemélyes vállalkozást is, ha valamelyik területen kimondottan pengék.

(Nem tudom, hogy milyen nemzetiségű, de ha tart. engedélyes 3. országbeli, akkor azért mindenképp nézzen utána, hogy a jogszabály milyen tevékenységeket és évi hány nap munkát engedélyez, nehogy baja legyen belőle, mert a korábbi jogszabály tudom, hogy maximalizálta a tanulmányok mellett végezhető munkát, és nem ismerem még az idei új tv. erre vonatkozó részét.)

ma 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sok woltos ételfutárral találkoztam, akik csak angolul beszéltek, azt sem túl magas szinten.
ma 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a filippínók angolul sem tudnak egy szót sem, oszt mégis teljes állásban dolgoznak
ma 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!