Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A KSH átlagkeresete szerint...

A KSH átlagkeresete szerint azért tömegek keresnek olyan összegeket, amiből egyesek szerint csak nyomorogni lehet, a hétköznapokba még sem látni ezt a tömeges nyomort, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Tudom van pár segédmunkás, aki bejelentve minimálra van, de zsebbe többet kap. De van csomó nagy magáncég meg állami helyek, amik alig fizetgetnek valamit, és nincs borítékos pénz plusszba.
ma 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Részleteznéd pontosan, hogy itt milyen adatokról beszélsz? És hogy hol nem látod a nyomort, mi lenne a várakozásod? Segítene a kérdés megválaszolásában.
ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván nem latod a tömeges nyomort mert nincs, de az emberek az osztrák színvonalhoz mérik magukat ott meg négyszer ennyi a fizu, ahhoz képest ez itt nyomor.
ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Hol keresed a nyomort? Mert pl. Bp. 1. kerületében nem fogod megtalálni.
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

"amiből egyesek szerint csak nyomorogni lehet"


"Mindenki a saját szintjén nyomorog".

ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
3: Dehogynem, rengeteg ott a hajléktalan a Batthyány tér környékén.
ma 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit értünk nyomor alatt?


Én például a jelenlegitől sokkal alacsonyabb fizetésből kényelmesen éltem pár éve. Amit akartam megvettem, nem kellett a kaján, bevásárláson spórolni. Most magasabb fizetéssel is kétszer megnézem mire költök, még a hétköznapokban is spórolok.

ma 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!