Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes elvégezni bkv/arrivabu...

Érdemes elvégezni bkv/arrivabus buszsofőr képzését?

Figyelt kérdés

2 éves tanulmányi szerződést kell aláírni, de mennyire éri meg ez a buszsofőrködés? Többet lehet vele keresni mint egy lidl árufeltöltő?


Azért ugye itt emberéletekért vagy felelős, gondolom nem is olyan könnyű egy buszt elvezetni..



ma 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy több a fizu
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg. Én most csináltam végig, igaz én magam fizettem mindent.


Itthon olyan 440 ezer körül lehet vele keresni, ezért nem írnék alá két évet. Nehéz manapság buszsofőrnek állni, nagyon sok vizsga van és sokba van anyagilag. Ha pedig tanulmányi szerződés keretei között csinálod akkor nem kapsz szerintem olyan oktatást, mert kevesebb idő jut rád szerintem. Láttam azokat a leharcolt buszokat amin tanulnak a diákok, arról nem is beszélve, hogy sokan vagytok a buszon így nem jut szerintem annyi idő rád.

ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 500 körüli fizuért csak akkor menj sofőrnek, ha nagyon elhivatott vagy a téma iránt. Meg amúgy sem árt, ha szereted, amit csinálsz. A beosztásokkal eléggé meg tudják szívatni a munkavállalókat. Egy szupermarketben dolgozni sokkal kiszámíthatóbb az életritmus szempontjából.
ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vezető beosztásban dolgozhatsz
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!