Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ájtísok, burkolók vagy kontrak...

Ájtísok, burkolók vagy kontraktorok. Ki keres legjobban?

Figyelt kérdés

Összegyűjtöttem azokat a szakmákat, ahol NAPI NETTÓ egymillió a fizetés.

Itt a gyakorin minden második felhasználó ezek valamelyikében dolgozik.


- Ájtí expert - Igazából nem értek ehhez, mert tudom, hogy mindenki hülye aki nem ért legalább olyan szinten ezekhez mint ők, de valami ilyesmiket hallottam, hogy frontend-bekkend szoftver jáva divelóper, dáta fájnönsial analiszt pájton programozás

Csak annyit értek ezekből, hogy mindegyik valamit a kompjúteren csinál. De, hogy melyika frontendbekkent meg melyik a szusztéjniböl endzsinör divelóper meg a többi ahhoz nekem fogalmam sincs.


- Burkolók - ők is minimum napi nettó egymilliót megkeresnek.


- Kontraktor - ez nem tudom mi, de a napi nettó egymillió garantált itt is.


Mindegyik fenti szakmában a kezdőfizetés a napi nettó egymillió. Aki ez alatt keres arra azt írják, hogy egészen biztosan értelmi fogyatékos és igazából ha éhen is hal vessen magára amiért zsebpénzekért elmegy dolgozni, ugyanis ezen szakmában dolgozók a százezerért még az utcán sem hajolnának le.


Viszont ez a 3 közül ki keres a legjobban?



tegnap 22:26
A kérdező szavazást indított:
Ájtí expert
Burkoló
Kontraktor
Fogalmam sincs ki keres a legjobban közülük
15 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Sajnos én nem keresek napi nettó egymilliót. Így valószínűleg egy életképtelen értelmi fogyatékos vagyok (a gyakorisok szerint). Pedig ha megnéznék néhány szabópéteres videót akkor akar már másnapra vállalkozást alapíthanék és a jövő hétre milliárdos lehetnék ugyanis ez csak ilyen könnyen megy.

Legalábbis aki sokkal okosabb mint én és nem limitált agyú velem hasonlóan.

tegnap 22:28
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Te mit keresel az uzlet/penzugyek kategoriaban? Miert nem a politikaban sirsz szar eleted miatt?
tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#2


Ennek a financiális része érdekel. Nem a politikai. A politikaival tisztában vagyok. Ugyanis elmagyarázták nekem a gyakorisok, hogy mindig minden a gyúcsány-óóbán meg Soros-Putyin hibája. Ez tiszta.


De a kérdésre mi a válasz? Arra vagyok kíváncsi.

tegnap 22:56
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy vagy te kíváncsi bármire is, csak a szokásos söpredék provokáció a cél, semmi egyéb.
tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

4, ugyanaz a provokáció, mint amit a milliós fizetéssel rendelkezők csinálnak itt.

Ha tényleg annyit is keres, ennek a társadalom 95%ára nézve semmilyen relevanciája nincs. Itt kérdéseket tesznek fel és segítséget várnak, ezeken ritkán segít az odaböfögött "nettó 2 milliót keresek" válasz. Kivéve ha az a kérdés, hogy mennyit keresel. Bár még akkor is necces, mert nagyon szűk réteg keres ennyit.

tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

"ezeken ritkán segít az odaböfögött "nettó 2 milliót keresek" válasz"


Mutatnál néhány ilyen szétoffolt kérdést? Mondjuk tízet?

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#5


Viszont én is szeretnék ilyen okos és sikeres ember lenni mint egy átlagos gyakoris! Nagyon motivált vagyok!


Szeretném tudni, hogy ez a három szakma közül melyik fizet a legjobban, mert akkor azt szeretném kitanulni. Noha limitáltabb értelmi képességekkel rendelkezem, de ezt a motiváltságom, elhivatottságommal, szorgalmammal és a konstruktív életvezetéssel illetve a flexibilis probléma megoldóképességemmel kompenzálni igyekszem.

tegnap 23:25
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod kompenzálni.
tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8


Akkor hogyan emelhetném a vertikumom tendenciáját, hogy előkelőbb financiális pozícióba kerüljek amennyiben kész vagyok új szakmákat kitanulni?

ma 00:01
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod, neked ezt dobta a gép.
ma 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!