Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A bátyám miért nem vált...

A bátyám miért nem vált munkahelyet ha ilyen rosszul keres?

Figyelt kérdés

Nem hogy példát venne rólam, én itt Magyarországon keresek havi nettó 400 ezer forintot, míg ő neki csak havi nettó 5000 svájci frank a fizetése


25/F



ma 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez eléggé szar kamukérdés.
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es ez miért lenne kamu, tényleg csak ennyit keres Svájcban, szerinted annyiból meglehet ott élni?
ma 11:02
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, találd ki azt is ;)
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as én itt teljesen jól élek míg ő távol van a feleségétől meg a lányától, és szerintem nem keveset küld nekik haza, szóval szerintem rosszabbul él mint én. Ő ritkán látogat haza a családjához és mivel sokat küld nekik haza ezért nem hiszem hogy jól él abban a drága országban
ma 11:10
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Saját magaddal törődj szerintem.:)
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

"Svájcban, szerinted annyiból meglehet ott élni?"


Meg lehet kényelmesen.

ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Háát, nem mintha a 400 ezer sok lenne.
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem sok a 400 ezer, hiszen ma Magyarországon a többség nettó 1 milla felett keres főleg itt Gyakorin.
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Én Baselben élek és 3000 frank körül megy el havi szinten bérleti díjra és megélhetési költségekre. 5000 frankból még Zürichben is kényelmesen meg lehet élni.
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
A 400 úgy is kevés, hogy gyakorin sok a gazdag.
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!