Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erre a meghirdetett állásra...

Erre a meghirdetett állásra mennyi bruttó bér lenne a reális?

Figyelt kérdés

Pénzügyi-számviteli ügyintéző munkakör egy vidéki városban.

Főbb feladatok, munkák:

A gazdasági események folyamatos nyilvántartása az ügyviteli rendszerekben.

Szerződések, levelek készítése

A könyvelésre átvett anyag gépi feldolgozásra való előkészítése, ellenőrzése

Az analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal

Beérkező és kimenő számlákhoz kapcsolódó analitikus nyilvántartások vezetése

Bizonylati renddel kapcsolatos feladatok végzése

Kimutatások, statisztikák, jelentések elkészítésében való aktív közreműködés

Általános irodai és adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú végzettség

Felhasználói szintű IT ismeretek

Alkalmazkodó készség, rugalmas hozzáállás

Megbízható, precíz, pontos munkavégzés

Jó kommunikációs és tanulási készség.

Az önéletrajzba bele kell írni egy összeget. Mennyi bruttót írjak?

ma 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Amennyivel nem ígér alád egy legalább ennyire képzett jelölt
ma 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, de nekem bele kell írnom egy számot :)
ma 09:33
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Minimálbér.
ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Bruttó 700
ma 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Bruttó 500-600 között. Vidéken nem nagyon adnak többet, de még lehet ennyit se, sajnos ez a helyzet.
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Minimálbér plusz valami kajautalvány.
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem mindegy, hogy melyik vidéki város, Győr vagy mondjuk Szeged? Én Szegeden dolgozom hasonló munkakörben. Itt a 700 bruttóval valószínűleg kiröhögnek, 500 a nagyon maximum, de szerintem annyit se fognak adni kezdésnek. Sok sikert azért!
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 IgaziÚriember ***** válasza:

Ez egy semmitmondó, középszintű végzettséget igénylő, irattologató munkakör, ráadásul vidéken.

Örülj ha a minimálbér mellé kapsz 2 fej lilahagymát, mert az már átlag feletti fizetés ilyen kondíciók mellett.

ma 11:46