Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire költenétek, ha lenne...

Mire költenétek, ha lenne minimum havi 1 milliós fizetésetek?

Figyelt kérdés
Szórnátok a pénzt, vagy félre raknátok a nagy részét?

szept. 16. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Van, így 40-hez közel, építem az első házam (lakásunk van). Sok elmegy az életre, 2 gyerkőc, kocsi, meg a pénznyelő.

Amúgy nem szórjuk egyáltalán, normál kis gyerekes nyaralások ami luxus, belföldön, meg elég sokat rendelünk kaját/éttermezünk, mert sokat dolgozunk. Azt a kis időt, ami van, inkább a gyerekekre szánjuk, minthogy álljunk 2-3 órát a konyhában. Így is pakolás, takarítás, fűnyírás, szülőlátogatás, semmire nincs időnk.


Fiatalabban sem vertem el a pénzem, bár nem is volt mit.

szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Nettó 1,3-at keresek. Nem szórom a pénzt de azért erre arra költök néha pl külföldi utazások bár még mindig hátizsákos mezitlábasként tolom, csak most ha bejön egy járattörlés már megengedhetem magamnak hogy befizetem magam a reptér melletti szállodába 200 euroért nem kell a reptéren aludnom, meg ilyesmi. Ruhából most se veszek drágábbakat, egyszínű márkajelzésnélküli cuccokat hordok, cipőből szoktam kicsit drágábbat venni 30-40 ezerért. De kb ennyi. Étterembe nem járok, kaját nem rendelek.
szept. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Akkora vagyont építenék, hogy tőkejövedelemből meg tudjak élni és ne kelljen munkába járni.

Ez a saját lakáson kívül mai értéken olyan 70-80 milliótól menne, tehát kb. 8-10 évet kellene ott dolgoznom ehhez, ha már lenne saját lakásom. Ha nem lenne, akkor akár 15-öt is.

szept. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Van.


Ugyanarra költjük, mintha csak 500e lenne, csak az arányok eltérőek.


Így több megy a megtakarításba, többet utazunk, összességében jobb minőségű életet élünk.

tegnapelőtt 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Boven felette van, keco, auto pipa. Gyerek meg kicsi, befektetem. A baj az hogy meg igy is jo 5-10 ev lesz mire eljon az "anyagi fuggetlenseg" ami csak annyit fog jelenteni hogy atlagos szinten el tudunk tengodni eletunk vegeig.
tegnapelőtt 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
A nagy részét megtakarítom mert egyéb jövedelmeim majdnem teljesen fedezik a fogyasztásom.
tegnapelőtt 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Felesleges kacatokra költés helyett inkább befektetem.
tegnapelőtt 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Semmire, mint ahogy most sem költöm semmire a bevételeim 2/3-át.

Félretenném, befektetném.

Nincs szükségem semmiféle szarságra, főleg nem magamutogatás céljából státusszimbólumokat vásárolgatni.

Az egyetlen drága "hobbim", hogy elmegyek hétvégente sörözni a haverokkal. Ha ez nem lenne vagy csak ritkábban, akkor szerintem a minimálbérből simán, de talán még kevesebből is kijönnék.

tegnapelőtt 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Mivel törekédéből is nagyon jól élek, ezért elgondolásom szerint megpróbálnám visszafogni magamat és folyamatosan megspórolnám egy ideig nagy dolgokra. Most is például nagyobb pénz visszajött és nem szállok el tőle. Amit eddig is irreálisnak tartottam, azt ettől sem fogom megvenni elvből.
tegnapelőtt 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Havi 1millio ft nem sok pénz kérdező, ennyit megkap bárki aki vitte is valamire az életben.
tegnapelőtt 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!