Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzban hogy fogalmazzam...

Önéletrajzban hogy fogalmazzam meg a bérigényt?

Figyelt kérdés
Mindenképpen az önéletrajzba kell írni a bérigényt, nem kérnek motivációs levelet. "Jelentkezem" gomb van, tehát az email szövegébe sem tudom beleszőni.

szept. 16. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Írd oda:

Bérigény: br.x.xxx.xxxFt.

szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Esetleg ha ezt írnám? Vagy így mondatba foglalva inkább a motivációs levélbe lenne megfelelő?


Kérésüknek megfelelően megjelölöm a bérigényemet, mely xxx Ft.

szept. 16. 10:52
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell beleírni az önéletrajzba. Majd az interjún szóba kerül, ott is érdemes az utolsó interjúkörre hagyni a bérigényt, azzal a szöveggel, hogy "szeretném jobban megismerni a munkakört, mielőtt bérigényt mondok".
szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az önéletrajzban szerepelnie kell a bérigénynek, nem lehet kihagyni: "töltse fel magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a Karrier Oldalon keresztül"
szept. 16. 13:25
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Bérigényem: XXX Ft.

Nem bonyolult.

Mondjuk jobb ha sávot adsz meg vagy úgy, hogy hozzávetőleges érték.

szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az olyan helyre, ahol kimondottan az önéletrajzban kérik, általában nem is érdemes jelentkezni, mert tutira keveset fizetnek. Ha mégis jelentkezel, akkor egyszerűen "ki kell felejteni" belőle, mert ha érdekled őket, úgyis felhívnak és majd kiderül, hogy mi a helyzet.
szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jelentkeztem már olyan állásra, ahol kifejezetten bérigénnyel ellátott önéletrajzot kértek. A végére odaírtam, hogy "Bérigény: bruttó x Ft/hó." Szerintem felesleges hosszas szövegbe foglalni, meg magyarázkodni, ha egyszer oda van írva, hogy írjam bele.
szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mellesleg rohadt gáz, hogy nekünk kell alkudozni.

Miért nem írják ki a bérsávot az álláshirdetésben tapasztalat stb függvényében?

szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Van, ahol kiírják

[link]

szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8


Sztem nem gáz.

Én nem titkolom mennyit ér a tudásom.

Jobb is, ha nem keres az aki nem akar ennyire értékelni.

Mindenkinek sok időt lehet megtakaritani...

szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!