Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azt mondják, hogy a villanysze...

Azt mondják, hogy a villanyszerelők jól keresnek. Hol?

Figyelt kérdés
Nekem 8 év tapasztalattal 300 ezres kezdőt ígértek egy helyen (Szeged), jelenleg is ennyit kapok. Ez jónak számít? Mert szerintem nem, akkor inkább elmegyek segédmunkásnak és nem b*sz agyon a villany.. ja és nem kell annyit gondolkodni se
szept. 2. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
a hanyatló Nyugaton
szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
280 nettót kaptam még idén a vizműveknél mielőtt én is a hanyatló nyugatra mentem ahol már tényleg jól keresek. Vezérléseket csináltam, komplett szekrényeket újitottunk fel mert igy olcsóbb volt mint külsős alvállakozót hivni, meg ügyeletet adtam ha valami elromlott menni kellett, nem a legegyszerűbb villanyszerelési feladatok voltak és ezért nevetségesen keveset is fizettek.
szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!