Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvégeztétek az iskolát,...

Elvégeztétek az iskolát, elkezdtetek munkát keresni, és 1 éve nem vettek fel sehova, milyen lehetőségem vannak ingyen, hogy tudnám beindítani a karrierem?

Figyelt kérdés

Az érettségim rosszul sikerült így nem mehetek egyetemre, van egy rendszerüzemeltető okj szakmám, ingyen hova juthatok be, jöhet bármiféle munkahely, iskola, bármi, most jelenleg nem dolgozok, nem tanulok, ezért tettem fel a kérdést, hova fogok bekerülni így?


21/F



aug. 28. 10:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bűncselekmények elkövetésén is aktívan gondolkozok.
aug. 28. 10:46
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért élősködök a szüleim nyakán, mert nem találok munkát, járok állásinterjúkra, de sehova nem vesznek fel.
aug. 28. 10:48
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem vesznek fel semmilyen gyarba, gyorsetterembe?
aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vesznek fel árúfeltöltőnek sem.
aug. 28. 10:52
 5/11 A kérdező kommentje:
Fizikai munkára alkalmatlan vagyok
aug. 28. 10:52
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Csinálsz egy újabb, emelt szintű érettségit, ami ha jól sikerül, akkor mehetsz egyetemre.
aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: Ennek hogy kezdjek neki, otthon is elkezdhetem? Mennyi idő alatt lehet felkészülni?
aug. 28. 11:08
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Tanulj piac képes szakmát!

Hagyd az egyetemet, nem neked való.

aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Otthon is elkezdheted, a felkészülési idő tőled függ. Bejelentkezel az Oktatási Hivatalnál és akár a februári érettségin már részt is vehetsz.
aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Hogyha fizikai munkát nem tudsz végezni, akkor a helyedben nagyon komolyan ráfeküdnék az érettséginek, mert másképp nem lesz miből megélni!


Én pl érettségi előtt szinte semmit se készültem, viszont az összes éven odafigyeltem az órákon, matek, fizikából kíváló voltam, többi pedig meglett valahogy. Érettségin is ezt a szintet hoztam, többi tantárgy nem érdekelt.


Téged melyik tantárgy érdekel, melyik ad sok pontot a felvételn? Miért sikerült mégis rosszul? Ez a lényeg!

aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!