Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Külügyminisztériumba csak...

A Külügyminisztériumba csak jogi / nemz. Kapcsolatok diplomával lehet bekerülni? Egy idegenforgalmis-szállodás közgázosnak semmi keresnivalója ott?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

de

kapcsolatokkal

2010. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
KAPCSOLAT! Másképp semmi esély, ott már évtizedekre előre megvan ki kinek a helyére "költözik" be.
2010. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Én is ilyen diplomával rendelkezem, és jelentkeztem az idei Közigazgatási Ösztöndíj Programra-minisztériumokba, megyei önkormányzatokhoz keresnek dolgozókat...Mikor az interjún mondtam, milyen végzettségem van, láttam az arcukon, hogy itt már semmi esélyem...aztán kicsit felderültek, hogy mondtam, hogy tovább akarok tanulni, de azt, hogy turizmust tanulnék továbbra is, megint nem díjazták nagyon. Annyira látszott minden az arcukon...Pedig hát vkinek a turizmusról is kell döntenie a minisztériumokban...
2010. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!