Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most Olaszország jól fizető...

Most Olaszország jól fizető ország vagy nem?!

Figyelt kérdés

aug. 24. 15:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Plusz a fizetés összege nem minden.


Észak Olaszország persze összegben jól fizet, de érdemes ránézni hogy milyen albérlet árak vannak a nagyobb központokban mint Milánó ahol 1000€ ért lassan csak szobát kapsz.

aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

2 éve voltam Nápolyban és beszélgettem egy olasz-magyar sráccal, ő siralmas bérekről mesélt. Ilyen 1000-1500 euró körül keresel átlag emberként, szóval, nem, Olaszország nem tartozik a jól fizető országok közé.

Nyilván az északi régiókban valamivel jobbak a bérek, de végzettség és szaktudás nélkül szerintem teljesen mindegy hol dolgozik valaki. Ezzel szemben pl. Ausztriában, Németországban sima melósként is normálisan meg tudsz élni azért.

aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

#10

Nem lep meg, igazad is van, csak az összes ország valószínűleg megelőz minket, akikhez nekünk tartozni kéne. Az oké, hogy Zimbabwet, Madagaszkárt, Kirgizisztánt meg Pápua Új-Guineat megelőzzük, csak hát na..

aug. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%
13: mar miért kéne tartoznunk oda? Azért mert te szó szerinti senki házi szarbafingo azt mondja? Tudod ahhoz dolgozni is kéne....
aug. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14: szerintem mi dolgozunk eleget, csak nem jó a termelékenységünk + szaros összeszerelő ország vagyunk...
aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Pont mindenki lekaksizza, hogy SZERINTED te eleget dolgozol-e vagy sem, otthon szüleid majd megtapsolnak érte, de a munka minőségét ft-ban mérik, szal ha nem kapsz eleget akkor biza nem dolgozol eleget/elégjól/keményen, ilyen egyszerűen működik a világ. Mindenki pont annyit keres amennyit az általa elvégzett munka ér.
aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16: nekem ne magyarázz, én jól keresek 😂 a nettóm 850 ezer/hó + cafeteria + bónuszok


Olaszországban ez már jó fizu, nettó 2200 euró 😂

aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!