Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet Ausztriában a...

Hogy lehet Ausztriában a határhoz közel munkát találni? Mennyi fizetésre lehet számítani?

Figyelt kérdés
22 éves nō vagyok. Angolul jól beszélek, de a német is megy valamennyire. Próbáltam hirdetéseket nézni, de nem nagyon sikerült semmit sem találnom. Akár Bécs is érdekel. Szívesen dolgoznék heti 5x 10 óràt. Merre induljak el, ahol tényleg lehet esélyem, és nem a legaljább munkák? A magyar oldalak nem biztos, hogy megbizhatoak, az osztrakok pedig legtobbszor jo nemet nyelvtudast kernek.

aug. 24. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ennyi ésszel szerintem el se indulj! Szerinted Ausztriában mi a hivatalos nyelv? Vajon miért kérnek jó német nyelvtudást? Elgondolkodtál ezen valaha?
aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Ams.at az osztrák munkaügyi központ honlapja.

Nyilván van ahol elfogadják az angolt ,önéletrajzba beleírod

De például haverom a Fertő tó partján Hotelben csak magyarok vannak és van aki csak magyarul beszél.

aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ausztriában minimim folyamatosan kell tudni németül. Sokszor én azt látom ez is kevés, mert olyan hirdetésekkel keresnek ahol már középfok felett kérnek magabiztos nyelvtudást. Ha nem mérnöki pozíciót keresel, akkor elég ha megérteted magad. Haverom pl biztonsági őr, elég jól beszél németül, 650 körül keres átlagban, határ melletti kis falu, különböző boltokban felügyel, Spar, Billa. Ha jól beszélsz németül, próbálkozz a Parndorf Outletben, ott nagyon sok a magyar, kb minden harmadik bolti eladó magyar.
aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ams.at


Van egy halom hírdetés, küld be az önéletrajzodat oda ami szimpatikus számodra.


Amúgy a legtöbben ismerős által mennek ki.

aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vallába a Perlinger mindig keres embereket. Nettó 1450 körül adnak.
aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!