Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen most a diákmunka a...

Milyen most a diákmunka a Telekomnál?

Figyelt kérdés
Bejövő hívasok fogadása címmel találtam. Kíváncsi vagyok, hogy milyen és mennyi a betanítás, illetve bármilyen egyéb tapasztalatra.

aug. 21. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Olvasgass telekomos fb posztok alatt levo "elegedett" kommenteket.

Na ilyeneket kapsz telefonony csak anyazva.

aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szívbajos, szóval ezzel nem lesz problémám. Inkább az érdekelni, hogy a betanítás meddig tart, ésmilyen tesztek vannak?
aug. 21. 20:37
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Én jelenleg az oktatás végén járok, így nagy tapasztalatom nincsen.

Márciusban jelentkeztem,kb három hónapra rá kerestek meg, kiküldtek pár műszaki infót amit meg kellett tanulni,ebből volt egy kis teszt természetesen ez is mint minden online történt. Ezt követően egy 10 perces interjú volt egy diákszövetkezetessel, hol és mit tanulsz,meddig leszel még diák,mit dolgoztál előtte, hosszútávon tervezel e. Én mondtam,hogy fél évig tudok itt lenni, senkit nem érdekelt.

Ezt követően július végén indult az oktatás, 3x8 óra elmélet, kamerát kapcsolni kell de ha szólsz,hogy épp most nem tudsz az sem probléma. Majd 4 óra behallgatás, ahol egy régebben ott dolgozó diákot hallgatsz aki hivasban van az ügyféllel. Majd 2x8 óra elmélet következett,ezután 12 óra kezelés, megnéztük a rendszereket gyakorlatban és fogadtam pár hivast,nagyon nagyon segítőkész volt a joboltató, mondja hogy mit mondj,hova kattints. Ezután újra 2x8 elmélet. Ezt követi 26 óra gyakorlat ahol szintén van melletted segítség,a végén 4 óra vizsga ahol már egyedül vagy. Minden egyes elméleti oktatás napon kis beugró teszt van amit könnyen megcsinálsz ha figyeltél. Az elméleti oktatatas két részre van osztva, az első után van egy nagy záróteszt majd egy beugró teszt a második részre,és ezután is egy nagy záróteszt.

Remélem mindent elmondtam:)

aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!