Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki bruttó 1 milliót keres,...

Aki bruttó 1 milliót keres, az mire költ és mennyit?

Figyelt kérdés

aug. 18. 21:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
35%

17

Itt hol a tizedesvessző és mit kell hozzátenni?? 795-E nem lehet csak kajára! De a 66 sem stimmel a másik személytől, mert olyan meg írva sincs. Vagy valaki törölt?

aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
#21 Mi nem világos? A 17-es a 2023-as év költségvetését írta le. 795 ezer évente azaz 66 ezer havonta.
aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Az nem esett le, hogy egész évre.

Tényleg nagyon össze-vissza van. A lakhatás albérlet nélkül sok, albérlettel kevés. De ha van például napi használatú jacuzzi, akkor esetleg. Az étel pedig nagyon kevés és pont ennyi pénzből nem sajnálnék több gyümölcsöt.

aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
34%

23+

K.b. 70-ezret költök nagyjából egészséges étkezésre, de csak almát eszek folyamatosan és ráadásul kevés evéssel vékony is vagyok.

aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
54%

Leírtam hogy a 2023-as ÉV.


Nem összevisszaság, mindegyik szám 2023.01.01 - 12.31-ig tartó időszakra vonatkozik, ezer forintban. Értő olvasás elég értelmezni.


A kaja meg hát akár hiszitek, akár nem, ennyi… tételes alátámasztásom van róla, kvázi a blokkolról kiírok mindent, és még nyitó és záró készlet is van leltárral. És a blokkok le vannak archiválva 8 évre. 🤣Ráadásul mindent bankkártyával fizetek, tehát a pénzforgalom oldalról is leegyeztethető.

Ezzel áll szemben a ti érvetek, ami a következő:

“Há’ szerintem több az”

Most ezzel nem tudok mit kezdeni.



A lakbér ugyanez, havi ~176k, (incl rezsi), ami két felé oszlik…

aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanúgy 70-E körül költöttem étkezésre havi szinten előző évben, valahogyan nem nagyon mentek fel az árak ezzel vagy kevesebb gyümölcsöt veszek. De alapból is inkább főtt ételt eszek.

Nem kell hisztizni vagy bizonygatni. Csak az érdekelne például, hogy mit nem eszel meg és miért ilyen kevés. Ami nekem kevés étkezéssel és vékonyként több. Nálam érthető 300-ezer alatt, hogy csak almát veszek.

aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Marina parton lányokra, szépek okosak és nem kell nekik drága ajándék viszont amit kérek megteszik.:)
aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Thunderfairy ***** válasza:
0%

Hazudozatok ám az álomkeresetetekről még jobban.


Kérdező.


Itt gyakorin mi9ndenki netto milliokat keres. Mindenki Porsche-val jár dolgozni. Ahova dolgozni jár annak a cégnek ő a túlajdonosa, stb. Jó kisa kamu hülyitések mennek itt, láttom.

aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Aki nettó milliót keres az még nem Porscheval jár dolgozni, nekem is csak egy új Toyota CH-R-em van, az még ebből simán kijön :).
aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Eléggé gáz, hogy szimpla kíváncsiságra lepontozás és csend történik. Itt veszíti el az ember a hitelét, hogy tényleg annyit keres. :-)
aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!