Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Szerintetek mennyire gáz, ha 27 éves koromig tanultam, és csak utána kezdtem el főállásban dolgozni egyéni vállalkozóként?

Figyelt kérdés
Mellette dolgoztam diákmunkákat, egy évet külföldön is, de csak 1 milliót sikerült eddig összespórolnom. Most kezdtem a vállalkozást, 800k körül keresek. Nem laktam otthon, koliztam, aztán albérletbe költöztem. Számomra nem gáz, sok végzettségem lett, aminek majd hasznát veszem egyéni vállalkozóként, de érdekelne a ti véleményetek is. Lány vagyok. :)

aug. 15. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen egyéni vállalkozó?


"Szerintetek mennyire gáz"


Senkit nem érdekel. Mindenki leszarja kb.

aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 35 éves koráig tanult, utána nagy karriert futott be pár év alatt. Megtehettük, hogy eltartjuk, támogattuk, hamar visszajött a befektetett pénz.
aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

27 évesen a megfelelési kényszer és a "gáz" szó használata problémás.


Amúgy ha "gáz", akkor csinálsz egy időgépet és előbb kezdesz el dolgozni vagy kútba veted magad?

aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne gaz? Mint ahogy az se lesz az, ha esetleg vallalkozokent megbuksz... mindenki a sajat eletevel foglalkozik elsosorban, nem a tieddel. :)
aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Egyeltalán nincs vele semmi gond.
aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!