Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogosítvány nélkül mekkora...

Jogosítvány nélkül mekkora esély van állást kapni Burgenlandban soproni ingázással (vonattal)?

Figyelt kérdés

Sajnos ahány álláshirdetést láttam, mindegyikben kértek jogosítványt. De erre miért van szükség? Csomó burgenlandi városba be lehet(ne) járni vonattal minden nap és még csak nem is sok a menetidő. 15-30 perc (attól függ, milyen messze van a munkahely)

És ha műszakozni kell - akár három műszakban is, minden esetben be tudok menni időben és haza is tudok jönni.

Plusz a vonatra kerékpárt fel lehet tenni ha esetleg a célállomáson messze van (gyalog) a vasútállomás.

Én ezt így simán tudnám vállálni, mégis csomó helyen kérnek jogosítványt. Plusz csomó helyen még saját autó is elvárás. Na az, ami nekem soha nem lesz magyarországi fizetésből, még jogosítványra sem tudok összespórolni - hitelt meg nem akarok fizetni - hát még hogy saját autóm legyen.

Van esély jogosítvány nélkül állást találni Burgenlandban?



júl. 22. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen végzettségel és mely területen?
júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gépgyártástechnológiai technikus a végzettségem, jelenleg CNC gépkezelő vagyok 3 műszakban. Kis és közepes széria gyártások, nem egyedi gyártás.
júl. 22. 20:10
 3/3 anonim válasza:
33%
Mazlista, h ilyen kozel vagy az osztrak hatarhoz. Biztos van sok hely, aki konyhan dolgozik meg ilyesmi.
júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!