Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudok regisztrálni mint...

Hol tudok regisztrálni mint Angol Oktató?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék Angol nyelvet oktatni és egy olyan weboldalt keresek ami megbízható és regisztrálhatnék. Nagyon szeretnék Angol Nyelvet oktatni már több éve tanulom a nyelvet és van érettségi vizsgám is viszont nem vagyok még 18 éves. Van tapasztalatom is oktatásban c: Pénzt szeretnék keresni viszont én inkább online oktatnék vagy ha ilyen opció nincs akkor szívesen megyek házhoz is.

Köszönöm a válaszokat!



júl. 18. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt engedd el. Ahhoz, hogy angolt tudj tanítani, nem elég az angol nyelvtudás. A tanítás külön készség.
júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de senki nem akar idegen nyelvet olyan embertől tanulni, aki az anyanyelvén sem ír helyesen.
júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Én a facebook magántanár keresőben találtam egy 18 éves tanárt a lányom mellé. Még gimis a "tanár" is. Szerintem nagyon jól oktatja a lányomat már egy éve.


Tehát : Facebook.

júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Felejtős.
júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
A #3 kivételével ezek csak rosszindulatú, irigy szövegek. A tehetség az, ami a lényeg, nyelvben és emberekkel való bánásmódban. Ami a szintet illeti, mit válaszolsz egy bonyolultabb nyelvtani kérdésre? Jó, hát nyilván semmit, vagy hülyeséget. :) De ez nem baj, itt is voltak angolt tanítók, saját bevallásuk szerint évtizedek óta tanítók, akiket mások világosítottak fel bizonyos témákról.
júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Ne tanár akarj lenni. Ezen a szinten a korrepetálás a realisztikus cél.
júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Korrepetálásra gondoltam mert már csináltam és elég jól meg is tanítottam a lány aki felnőtt nő volt. Átment a nyelvvizsgáján majdnem maximum pontszámmal. Nem ezzel akarok foglalkozni évek múlva csak szükségem lenne zsebpénzre és erre gondoltam

júl. 19. 00:24
 8/12 scamdemic ***** válasza:
100%

A helyesírásodból kiindulva én nem lennék a tanítványod...

Az angol nyelvet miért nagybetű? Nem tulajdonnév! A hiányzó vesszőket nem is említem.

júl. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"mint Angol Oktató"

Előbb tanuld meg leírni legalább ezt a részt helyesen!

júl. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Korrepetálásra gondoltam mert már csináltam és elég jól meg is tanítottam a lány aki felnőtt nő volt. Átment a nyelvvizsgáján"

Az megvan, hogy mit jelent a korrepetálás szó?

júl. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!