Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Titeket mennyire hívogatott a...

Titeket mennyire hívogatott a munkaügyi hivatal hogy kiközvetítsen állásokra miután bejelentkeztetek munkanélkülire?

Figyelt kérdés
Kicsit félek hogy kiközvetítenek majd olyan helyekre ami nem is nekem való. Magamtól jobban tudnék keresni állásokat.

júl. 16. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a Covid idején voltam utoljára regisztrált álláskereső.

Az első 3 hónapban békén hagynak, ameddig a segély jár.De, ha kéred az aktív korúak ellátását 3 hónap után, már piszkálódnak.


Persze, hivatala válogatja, nem egyformák.



Ja és hulladék, szar állásokat kínálnak fel.Dögtelepi munka, gyártósoriból az alját, ahova senki sem megy.

Azzal sem foglalkoznak,hogy diplomád van.

júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 DK-s ***** válasza:
70%

Itt Pécsen nem sokáig lennél munkanélkülin.


Úgy baxnának ki közmunkára, hogy öröm lenne nézni.


Ha nem tetszik a rendszer akkor ugrott még a munkanélküli is, plusz 3 hónapra kizárnak a regisztrációból.


'93-ban regisztráltam be, összességében évekig voltam regisztrált álláskereső. Azóta EGY alkalommal kaptam munkalehetőséget, a közmunkákat leszámítva. Közmunkát is csak akkor kaptam, amikor közsegélyt kértem.

júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
2006-2010 közti időszakot tudom mondani: nagyon ritkán.
júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Minden nap!


"helyekre ami nem is nekem való"

Jogilag nincs ilyen fogalom!


Allaskeresesin addig a par napig vagy, amig meg nem kapod a kozvetito lapot.

Utana ujra dolgozol.


Elore megyunk.

júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2009-2015 között és 2019-ben rövid idő alatt semennyire. Közmunkát és kultúrális közfoglalkoztatást is magamnak kerestem. Még utóbbiról sem kaptam értesítést. Nekem kellett rákérdezni, hogy ugyan van-e valami. Ez Budapesten.


35/F

júl. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve voltam náluk regisztrálva, sehova nem közvetítettek ki. Sőt, ha én nem kérdezek rá mik a lehetőségek, az ügyintéző el sem mondta volna.
júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 DK-s ***** válasza:
79%

#4-nek:


"Utana ujra dolgozol."


Közmunkás állami rabszolgaként, a mindenkori minimálbér feléért.


Hátra megyünk.


[link]

júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
82%
tobb mint fel eve vagyok munkanelkuli es a honvedsegen kivul az egvilagon nem ajanlottak vagy kozvetitettek soha sehova nem erdekli oket ha nem talalsz munkat amugy semmit sem kotelezo elvallalnod ha nem tetszik
júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 DK-s ***** válasza:
77%

#8-nak:


Nem kötelező, de akkor törlik a regisztrációból, és 3 hónapig nem regisztrálhat újra.

júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, engem 1x sem kerestek semmilyen álláslehetőséggel. Találtam magamtól.

Kb. 2-2,5 évvel ezelőtt voltam 2x1,5 hónapot munkanélkülin.

júl. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!