Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegeden diákmunka egyetem...

Szegeden diákmunka egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kifejteném a kérdést :)

Szeptemberben kezdem az egyetemet, teljes munkaidőben nem szeretnék és nem is tudnék melózni tanulás mellett, és érdekelne van e olyan diákmunka ahova én kedvem szerint tudok magamnak felvenni műszakot ahogy/amikor jó lenne nekem?:) bármi kis betanítós meló nekem jó lenne, heti 1-2 alkalomra csak hogy legyen minimális jövedelem azért :)

Köszi szépen ha valaki tudja!



júl. 8. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, mert a munkahelyen számítanak rád, nem lehet azt, hogy előtte nap szólsz hogy mennél, vagy esetleg lemondod.

Ez jobb helyeken úgy működik, hogy megvan az órarend, az alapján beosztanak egész félévre, de minimum egy hónapra előre. Aztán a megadott időben menni kell dolgozni. Rosszabb helyeken az órarendet se nézik, hanem beosztanak aztán oldd meg. A munka nem kívánságműsor.

júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Telekomot tudom javasolni.
júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van sok lehetőség és ha jól jön ki az órarended lehet csak három nap az egyetem és mellette lehet dolgozni heti két három napot.

Nem kell teljes időben elég négy vagy hat óra és mellette tudsz tanulni is.

júl. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-2 napra sehova sem vesznek fel. 3 nap kell minimum. Mekiben, Burger Kingben, KFC-ben próbálkozz, bár ott nem magad osztod be, csak elmondod a ráérésed és az alapján osztanak be és ha jól tudom, heti minimum 20 ledolgozott órának meg kell lennie, de azt 2 nap alatt is 10 órázhatod. Vagy esetleg call center, az tényleg sokkal kötetlenebb ebből a szempontból, ott akkor mész, amikor van időd.
júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!