Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tescoba megyek allasinterjúra....

Tescoba megyek allasinterjúra. Mi lesz ott?

Figyelt kérdés

Arufeltolto poziciora jelentkeztem es hivott egy foszer, hogy menjek be allasinterjura.

Mit fognak ott kerdezni? Ha felvesznek, milyen papir kellenek hozza? Bizonyitvany kell? Meg palyakezdo vagyok.

Mennyi az esely, hogy felvesznek?


2010. okt. 31. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nehéz kérdésekre ne számíts, az árufeltöltés nem agysebészet.
2010. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazt kérdezik,mint más helyen/helyeken. Pl.:mért szeretnél ott dolgozni,eddig hol dolgoztál,honnan hallottál az álláshirdetésről,dolgoztál-e ezelőtt kereskedelemben stb. Ne gondolj egetrengetően nehéz kérdésekre. :)

Engem kb. 1 hónapja vettek föl,kérték a bizonyítványokat,hivatalos papírokat. Egyébként az ilyen helyen kérnek erkölcsi bizonyítványt is,de ezt ráérsz akkor kiváltani,ha tudod hogy BIZTOSAN fölveszenk! Én is így csináltam. Kérdezték van-e,mondtam hogy folyamatban van az igénylése. (3100 ft+nyomtatvány,3 hónapnál régebbi nem lehet. Postán kell igényelni és kb.1-2 hét alatt küldik ki). Ja és mivel én is pályakezdő voltam,kértek START kártyát (APEH-nál kell igényelni és azt is viszonylag hamar kiküldik).

Szóval ne izgulj! Sok sikert! =)

2010. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Start-kartyam az van. Szoval az mar letudva. Erkolcsivel se lesznek gondok. Sajnos a bizonyitvany bemutatasaval igen :S Most koltoztem es meg nem talaltam meg... :S
2010. okt. 31. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintetek árufeltöltőnek milyen bizonyítvány kell?????


Oda nem kell nagy ész... megmondják hogy mit hogyan csinálj aztán kész, itt nem a papír a lényeg....

2010. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ha a sík..... diák melósokat berakják erre a melóra, szted akkor tőled diplomát meg orvosi iskolázottságot várnak el, gondolom csak a hagyományos kérdések lesznek, lényeg hogy ne izgulj, annál rosszabb, csak magadat stresszeled feleslegesen
2010. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igenis KÉRNEK bizonyítványt kedves válaszadok! Általános iskolai az alap,de nálam a szakmunkást is kérték,mivel ruhaosztályra kerültem. Valamivel igenis kell igazolnia,hogy megvan a szükséges osztálya a munka betöltéséhez. Tudom mit beszélek,nemrég vettek föl.
2010. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Start kártyát alig kérik, nem is ér az semmit. Kérnek bizonyítványt, erkölcsit, üzemorvosit. Valszeg jön majd egy igazgató gyakornok akivel néhány papírt kitöltesz el dumáltok és ennyi. Világ legegyszerűbb interjúja a Tescoé.
2010. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!