Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üzemorvos mennyi idő mire ad...

Üzemorvos mennyi idő mire ad időpontot?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy céghez, ahol fel is lettem véve, voltam bent, ahol elkérték az adataimat, számlaszámot is stb. Már csak az Üzemorvosi vizsgálat van hátra. Megkaptam a cégtől a beutalót, amit vinnem kell magammal, azt mondták a HR-sek, hogy kérnek időpontot, amint megvan az időpont, hív telefonon hogy mikor hova kell menjek. Ez volt hétfőn. Ilyen sokáig tart időpontot adnia az Üzemorvosnak?

júl. 3. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Már a kormány megszavazta hogy eltörlik a kötelező üzemorvosi bohóckodást, kezdj el dolgozni anélkül, úgysincs semmi jelentősége, hogy egy vénasszony megméri a vérnyomásodat meg megnézi nem vagy-e vak.
júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ezt mond a cégnek, hogy dolgozzak Üzemorvosi vizsgálat nélkül... Be se engednek addig míg nincs belépőkártyám meg minden. Ez nem így működik.
júl. 3. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap valószínűleg.
júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap.


Ráadásul most hétfőn Semmelweis nap volt, az egészségügyi dolgozóknak munkaszüneti nap, így az üzemorvosoknak is. Onnan tudom, hogy a mi üzemorvosunk sem dolgozott, szólt előre.


Szóval a hétfő kiesik, kedden, vagy ma szerdán tudta elérni a dokit a HR, az még csak 2 nap. Péntekig tuti fel fognak hívni téged az időponttal, ne izgulj.

júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
júl. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!