Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ápolt megjelenést is írnak...

Ha ápolt megjelenést is írnak egy melóhoz elvárásokhoz, nem fognak felvenni túlsúlyosan, rondaként? Vagy mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Betanított munkáról van szó. De bele van írva hogy ápolt megjelenés is elvárás. Túlsúlyos vagyok, meg a fogazatom elég rossz, de rendszeresen tisztálkodom, nem vagyok pl. büdös.


Elképesztőnek tartom amúgy hogy egy betanított munkánál ilyen elvárások vannak, mintha modellnek menne az ember.


júl. 3. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ápolt ápoltat jelent, nem modellt.
júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az, hogy ne legyen valaki elhanyagolt, kirohadt fogú, zsíros hajú, hámló, aknés bőrű, büdös szájú-lábú, izzadságszagú, trottyos ruházatú még fényévekre van a modellkülsőtől. A túlsúly, vagy hogy nem vagy csinos/jóképű egy gyári betanított munkánál totál lényegtelen. Bár nem tudom, milyen betanított munkáról van szó, de ha emberekkel is kell foglalkoznod, pl raktárban árukiadó, akkor a kirohadt fogaid biztos kizáró ok.
júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ápolt nem jelent semmi extrát, kb. a legaljább alkesz, tanulatlan tömegek miatt írják ki.
júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a gyártósoron kockahasú, kigyúrt, jóvágású Bajezit-hercegek dolgoznak 8 általánossal fillérekért?


Az ápolt megjelenés kb annyit jelent hogy ne egy lerobbant hajléktalan csövesbánat kinézetű alkoholtól bűzlő összefosott, összehugyozott tróger legyél hanem egy mezei ember.

júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam ápolt külsejű, műkörmös csajszit várni "strandpapucsban" egy ügyvédi iroda által meghirdetett állásra. Kb. 2 percig volt a főnöknél elbeszélgetésen. :)


Az ápolt az annyit jelent, hogy adsz a higiéniára, a megjelenésedre, nem vagy büdös, koszos, a ruhád sem az, és legalább aznap használod a fésűdet is. A körmöd tiszta és a fogad között sem látni a tegnapi csokimaradványokat.

tegnapelőtt 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!