Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Bárdi vagy az Unix...

Milyen a Bárdi vagy az Unix autónál futárkodni?

Figyelt kérdés

Úgy értem pontosan mi a dolga a futárnak? Házhoz is szállít vagy csak cégek között? Fizetés milyen? Szabadsággal mennyire engedékenyek? (Mert van egy másodállásom ami egy hónapban 2 napot vesz igénybe kb) meg vannak jelölve bizonyos körzetek vagy minden felé kell menni az országban?


Aki dolgozott/dolgozik ott meg köszönném ha részletesen leírná nekem a dolgokat


tegnapelőtt 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb tanács, kerüld el!


Bővebben a Bárdiról. Magánemberhez is és céghez is szállít. Fizetés 💩. Kb 280-340, de sok a túlóra és ha valami hiányzik a béredből vonják. Tehát ha hiányzik 600 ezer és dolgoztok 10en akkor -60k a fizudból. Szabadság változó, általában engedékenyek. Nyilván ne aznap szólj, hogy nem mennél, hanem 1-2 héttel előre ha tudsz tervezni. Le vannak osztva körzetekre, de ha kiesik a kolléga viheted az övét is. Országosan csak akkor kell menned, ha a központba jelentkezel. De ott sem azonnal, hanem idővel.


Am kaja időd nagyon nincs, érjen oda az árú, de ne hajts gyorsan és számolni tudj.

Nem olyan rossz ha hirtelen kell valami, de ne erre alapozz hosszú távon.

tegnapelőtt 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy napi 10-12 órás forma1 - ha jól látom őket a forgalomban.
tegnapelőtt 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tiszta sor ez a jelenlegi munkahelyemen is így működik egy két héttel előre szoktam szólni. Konkrét időpontok vannak hogy nekem melyik napra kell szabi. És hány éves jogsi kell hozzá? Egy éves a jogsim de jelenleg is kisteherautót vezetek, még eddig nem volt egy kisebb koccanásom se. Gondolom ez hátrány
tegnapelőtt 16:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 18. betöltött életév és egy éves jogsi. Gyakorlatilag 21 alatt és 3 év jogsi nélkül nem foglalkoznak veled, landol a cv a kukában. Ez ilyen nem hivatalos protokoll náluk.
tegnapelőtt 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Szörnyű!
tegnapelőtt 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
62%
Mindkettő krva rossz! Borzalom!
tegnapelőtt 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Csak rossz híre van, nem érdemes.
tegnapelőtt 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!