Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan munkahelyről (kereskedelem), ahol 11 napot kell menni egyhuzamban és a pihenők nincsenenek kiadva?

Figyelt kérdés

Minden második hétfőn 12 órázni kell.

Utána szabad hétvége van.

Ha valaki nem dolgozik, arra mindig szabi van kiírva, amire sokszor pihenőt kellene kiírni.

Ha túlórázni kell, akkor az nincsen kifizetve, de még napba sincs kiadva, a jelenléti ívbe is úgy írják be, mintha nem is lett volna.

Ami pihenőnap lenne, ki van húzva a jelenléti ívben.

A legutóbbi leltár is egy egész napot (vasárnap volt) igénybe vett, az se lett kiadva később egy nap pihenőnek.

A fizetésemtől se vagyok elájulva, 8 órában keresek 200 ezret.


tegnapelőtt 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi a véleményünk? Két lábbal tipor minden létező törvényi előírást. Szomorú, hogy megteheti. Csodálom, hogy még senki nem nyomta fel névtelenül a munkaügynél, NAV-nál stb. Be vagytok egyáltalán jelentve?
tegnapelőtt 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy a munkáltatódnak jó biznisz, de neked rohadtul nem.
tegnapelőtt 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem kötelező ott dolgozni ha nem tetszik mondj fel
tegnapelőtt 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kereskedelemben munkaerő-hiány van. Miért vagy még itt?
tegnapelőtt 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy megszakadsz, vagy elmenekülsz!
tegnapelőtt 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mondok Durvábbat


Én most mondtam fel tavaly novembertől 12 órát dolgoztam heti 5 napban. Heti 60 órát állandóan 320 ezerért ráadásul benzinkút vezetőként számolgattam a pénzt meg a szaros litereket. Kb 1260 forintra jöttem ki óránként igaz, hogy heti 20 óra túlóra amire semmi pótlék nem volt. Csináltam 8 hónapig majd összeugattunk telefonon mikor mondtam neki hogy nem akarok tovább 12 órázni és ilyet mondott a munkáltató hogy ez nem úgy megy meg mit fenyegetem mikor ő motorozik és pihen, én azt mondtam neki hogy de úgy megy mert szándékosan figyelmen kívül hagyta ha szóltam jeleztem neki hogy ez nem oké. a 8 hónap alatt kb ha 21 nappal vesszük a hónapot akkor 21x4x8 a túlóra, így kb 600 órát dolgoztam túlórában 8 hónap alatt lemerítettem a majd 3 éves túlóra keretet. Szabadság nulla.. Sőt láttam a bérpapíron hogy ki is adogatja a szabim de nemtudom, hogy hogy mikor alá se írtam semmit. A jelenlétin meg úgy voltam hogy 6-14 ig aztán a főnök 14-18 ig de írjam alá helyette mert jogilag így jön ki, szóval papíron ott volt de írtam alá helyette és azt mondta, ha jön valaki azt kell mondani hogy el kellett mennie Azért ezeket a munkáltatókat kellene komolyabban helyretenni. Mindig hitegetett hogy majd lesz változás bírjam ki de kiderült hogy nem lesz. Az ilyeneket simán fel lehetne jelenteni de nem vagyok spicli, 8 hónap után jöttem rá hogy na ez ez az igazi rabszolgaság szó szerint. Ja és úgy voltam kútvezető egy maszek kúton hogy se kutas se shopos se takarító senki nem volt én csináltam mindent egy rohadt szabadnapom nem volt hétköznap 8 hónapig. Tegnap ugattunk ma be se mentem de még nem keresett. Ha van benne méltóság ezek után nem is fog mert munkáltatói mulasztás volt szándékosan.

tegnapelőtt 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


istenem, nem vagyok spicli :D


téged úgy xopatnak, ahogy akarnak, de legalább elmondhatod magadról, te aztán nem vagy picli... :D

ezért tart itt ez az ország, ahol, senki nem áll ki saját magáért...

tegnapelőtt 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!