Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Még soha nem dolgoztam, hogy...

Még soha nem dolgoztam, hogy zajlik egy állásinterjú?

Figyelt kérdés
Jelentkezek az adott állásra, felhívnak, behívnak jó esetben. Elmegyek a helyszínre, például egy irodába/tescoba/stb, kihez kell menjek, hogy " megjöttem"?

júl. 1. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Emailben elküldik a részleteket, de telefonon is elmondják, hogy hánykor, hová kell menned, kit kell keresned, a recepción be kell jelentkezned stb
júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Azért ennyire nem lehetsz életképtelen.
júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Te ne menj senkihez, meg az ilyen multis állásinterjús munkákat is hagyjad még mert nagy falat elsőre!


Először tanulj meg dolgozni! Kezdésnek részmunkaidős vagy ha módod van rá diákmunkát vállalj, különben csak negatív élményekkel gazdagodsz!

júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
En is ilyen voltam anno es ket nap utan felmondtam, mert sokkolt a munka vilaga kis benakent. Utana elkezdtem alkalmi bejelntessel jarni egy vegzettseget nem igenylo helyre. Egyre tobbet. Mikor mar volt tapasztalatom es onbizalmam, pl. nyugodtan meg mertem kerdezni barkit az uzemben barmirol barmilyen szinten, akkor kezdtem komolyabb interjukra jarni, Szerintem ne kezdj olyan helyen, ahol nagy a hajtas, pl. kereskedelem. De ha egy gyarba mesz akkor erdemes a portan, boltban peldaul a biztonsagi orner vagy a kasszasnal szolni, vagy aki epp nem egy vevovel van stb,
júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!