Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes mérlegképes könyvelőne...

Érdemes mérlegképes könyvelőnek tanulni 40+ évesen, szakmai múlt nélkül?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez leginkább csak tőled függ, hogy a szakmával, szakmán belül mik a céljaid. De a 40+ nem annyira öreg, még vna legalább 20 éved a munkaerőpiacon, gondolj erre.
tegnapelőtt 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél ezzel foglalkozni, szerintem sosincs késő. Én is 40+ vagyok, a képesítő vizsgám hiányzik már "csak", de idén szeretném megugrani. Szakmai múltam egyáltalán nincs, szerdán megyek interjúra egy könyvelőhöz, aki asszisztenst keres.

Szóval nem lehetetlen, csak nagyon nehéz :)

tegnapelőtt 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Érdemes, tanulni kb mindig érdemes:)
tegnapelőtt 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Sziasztok! 40+ként most vágtam bele a tanfolyam a. 2-estől szeretnék kérdezni:Te hogy tanultál, hogy készültél? Mindennap tanultál vagy csak hétvégén? Mit tanácsolsz annak aki most kezd?
tegnapelőtt 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat kell tanulni. Az oktatás maga heti 2*4 óra volt. Igazából a számvitel a szívás az egészben, arra szerintem nem lehet eleget tanulni.

Én azt javaslom, hogy témakörönként haladj és értsd meg az összefüggéseket. És sok-sok gyakorlás! Egy idő után egy csomó minden rutinból fog menni, néha én is meglepődök mennyi főkönyvi számot tudok fejből :D

Az adózás, a könyvvitel , a pköee egyáltalán nem veszélyes. Persze arra is készülni kell, de a számvitelhez képest piskóta :)

tegnap 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megélhetés vagy karrierépítés céljából nem érdemes.


Neked mi a célod a végzettséggel?

tegnap 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ez így nem igaz. Ha valaki nem tud megélni mérlegképesként, releváns tudással, akkor ott nagy baj van akkor már. Nagyon is jól meg lehet élni mérlegképesként.
tegnap 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1.válaszoló:teljesen igazad van.20 évet még melózni kell, sosem késő pályát módosítani.

5.: szorgalomban nincs hiány, mert nagyon érdekel.Köszönöm a jó tanácsokat! Kíváncsi vagyok, hogy alakul az interjúd. Majd adj hírt, hogy sikerült!

tegnap 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!