Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kecskeméti mercibe sima...

A kecskeméti mercibe sima fizikai melora h lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

Koszi mindenkinek aki tud adni tippeket hol lehet jelentkezni

Hol lehet fizikai melora jelentkezni sima erettsegivel,emailre nem valaszolnak telefont se veszik fel


jún. 27. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
oszt mit szeretnél ott csinálni, kézzel hajlítanád a vázat?
jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én előbb próbálkoznék Kecskeméten mint Moszkvában, az biztos.
jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

"Hol lehet fizikai melora jelentkezni sima erettsegivel,emailre nem valaszolnak telefont se veszik fel"


Nem a kommunizmusban élsz kisgyerek, hogy telefonálgatsz meg emailezgetsz és felvesznek. A hivatalos karrierportálon leadod a jelentkezésedet amennyiben van meghirdetett pozíció és keresnek embert, ez nem egy zsebhoki magyar cég hogy majd csinálnak neked pozíciót a két szép szemedért. Ha pedig beadtad a jelentkezést (ismétlem a hivatalos karrierportálon) akkor vársz türelemmel... Bár ha valakinek 2024-ben annyi esze van, hogy random emailezget azt személy szerint még fizikai munkásnak sem alkalmaznám.

jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már nem nagyon létezik olyan, hogy sima fizikai munka… ha valakinek nulla bármilyen szakmai tudása van, csak egy dokkmunkás felsőtestet tud felmutatni, az legjobb, ha tiktokon meg onlyfans-en kamatoztatja.
jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek ezeket a remek valaszokat gondolom ti mind ertelmisegi diplomas emberek vagytok akik raerek este 10 kor valaszolni illetve inkabb kioktatni az embert

Igazatok van biztos nincs mar fizikai munka azert kell annyi kulfoldi munkas aki megcsinalja

Ti kocsog oreg komcsi faszok

Ezert nem marad itt senki az orszagba

jún. 28. 05:22
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

"gondolom ti mind ertelmisegi diplomas emberek vagytok akik raerek este 10 kor valaszolni illetve inkabb kioktatni az embert"


Én napközben, munkaidőben is ráérek válaszolgatni mert a mérnökinformatikus BSc és alkalmazott matematikus MSc végzettségemnek köszönhetően teljes home officeból dolgozom, napi 2-3 óra munkával keresek br. 2,4 millió forintot. Nyilván számodra ez felfoghatatlan mert egy tanulatlan biorobot vagy akinek abból áll a munka hogy áll a gyártósor mellett beöltözve mint egy bohóc és rakja össze a selejtet ameddig nekem szárnyal a kreativitásom és a szellemem egyre nő.

jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze dudexd azert gyakorizol
jún. 29. 04:46
 8/8 anonim ***** válasza:

"gondolom ti mind ertelmisegi diplomas emberek vagytok"

Igen, én az vagyok. Vezető szoftverfejlesztő, napi pár órát dolgozom csak a millió fölötti fizuért, szóval bőven ráérek unalmamban gyakorizni.

jún. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!