Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Titkárnőnek meg személyi...

Titkárnőnek meg személyi asszisztensnek elképzelhető ha nem vesznek fel akkor azért mert nem vagyok modellkinézetű?

Figyelt kérdés

Olyan személyi asszisztens pozikat látok ahol pl az üzleti ügyfeleket is fogadni kell, más cégek vezetőit is, meg stb.

Végzettségem van gyakorlatom van, igazábol minden van, csak épp nem vagyok egy modellszépség..

Elképzelhető hogy ez miatt bukok ilyen állásokat?



#szépség #személyi assziszens
jún. 27. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, sőt, feleségem anno dolgozott egy multinál, ahol a külföldi expat Managereknek direkt kövér dagi asszisztenseket vettek föl, mivel távol a család, ne legyen kísértés ¯\_(ツ)_/¯
jún. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
nem számít
jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az hogy kövér vagyok hanem 160 mag és nem egy szépség, meg arra pénzem sincs hogy vmivel szebb legyek pl rendszeres fodrász vagy kozmetika ruházat vagy ilyenek.
jún. 27. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen alacsony egzisztenciájú, semmi tudást nem igénylő kamupozíciókra főleg ismerősöket ejtőernyőznek be és egyébként is több százszoros a túljelentkezés. Ha egy bombázó lennél az is csak minimálisan növelné az esélyeidet.
jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Diplomával keresnek..
jún. 27. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!